Başbakan Erdoğan da Çankırı Belediyespor taraftarı!

Başbakan Erdoğan da Çankırı Belediyespor taraftarı!

Çankırı Belediyespor Kulübü Başkanı Sevda Karaali Şireci,

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a "Çankırı Belediyespor taraftar kartı" ile "18 R. Tayyip Erdoğan" yazılı formayı hediye etti.

Geçtiğimiz günlerde Ankara’da Anadolu Gösteri Merkezinde katıldığı bir etkinlikte Çankırı Belediyespor Kulübü Başkanı Sevda Karaali Şireci ile bir araya gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Başkan Şireci’nin kendisine hediye ettiği "18001" no’lu taraftar kartı ile birlikte sırtında “18 R. Tayyip Erdoğan” yazılı formayı ile objektiflere poz verdi.

Kendisine hediye edilen Çankırı Belediyespor forması ve taraftar kartını kabul eden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan “Takıma Belediyemiz yardımcı oluyor mu?” şeklindeki sorusuna Başkan Şireci “Gereken desteği veriyorlar” diyerek cevaplandırdı. Başbakan Erdoğan, birlikte olduğu Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı İ. Melih Gökçek’e de dönerek “Sayın Başkan, Ankara’nın büyük çoğunluğu Çankırılı! Siz yardımcı oluyor musunuz Çankırı Belediyespor’a?” şeklindeki sorusuna Başkan Gökçek’ten önce, Büyükşehir Belediyesinde görevli Çankırılı bir bürokrat araya girerek “Sayın Başkanımız talep doğrultusunda elinden geleni fazlasıyla yerine getiriyor” (!) dedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kulüp Başkanı Sevda Karaali Şireci tarafından kendisine kulüple ilgili aktarılan sıkıntıları yanındakilere not ettirerek, “başarılar” dileği ile Anadolu Gösteri merkezinden ayrıldı.
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler