BKM oyuncularından taraftar kartı kampanyasına destek

BKM oyuncularından taraftar kartı kampanyasına destek

"5000 Yaren El Ele, BankAsya 1. Lige" Taraftar Kartı

kampanyası çerçevesinde yapılan çalışmalara son olarak BKM mutfağı oyuncularından da tam destek geldi.

Kanal D televizyonunda yayımlanan "Çok Güzel Hareketler Bunlar" dizisi ile birlikte turne gösterileri çerçevesinde Ankara'da sahne alan BKM oyuncuları, Çankırı Belediyespor'un "taraftar kartı" kampanyasına destek amacıyla, gösteri sonrasında Kulüp Başkanı Sevda Karaali Şireci tarafından kendilerine mavi-beyaz kaşkollarla birlikte, taraftar kartları hediye edildi.

BKM'nin mutfağında başarılı işlere imza atan ve oynanan skeçlerin bir çoğunu kaleme alan isimlerden biri olan Eser Yenenler "Çankırı'yı görmek nasip olmadı. Ancak Sevda ablamızın, kulüp başkanlığını takdir etmemek mümkün değil. Böyle giderse kendisini tv için yazdığımız bir bölümde canlandıracağız. Temennimiz o ki, İstanbul'da oynanacak bir maçta Çankırı Belediyespor taraftarı olarak bizlere hediye edilen kaşkollarla tribünlerde yer alarak takımı destekleme şansı buluruz." dedi.

RTÜK BAŞKANI DAVUT DURSUN'A ZİYARET...
Çankırı Belediyespor Kulübü Başkanı Sevda Karaali Şireci ile yönetim kurulu üyeleri Erdoğan Karaali ile Emirali Can RTÜK Başkanı Davut Dursun'u makamında ziyaret ederek, kendisini Çankırı Belediyespor taraftar kartı sahibi yaptılar.

Oldukça samimi bir havada gerçekleşen görüşmede RTÜK Başkanı Dursun "Profesyonel kulüplerimiz arasında tek hanımefendi olan sizi takdir etmemek mümkün değil. Böylesi bir cesaret ve ortaya koyduğunuz projeler ile Türk Kadınına güzel bir örnek teşkil ediyorsunuz. Ulusal medyadan ilgiyle takip ediyorum" derken Başkan Şireci'ye duyduğu hayranlığı dile getirdi.

Başkan Şireci'nin de "Çankırı Belediyespor taraftar ailesi içerisinde sizlerin bulunması bizlere ayrı bir güç verecektir." diyerek kulübün kaşkolu, flaması ile birlikte "vip taraftar kartını" armağan ederek RTÜK Başkanı Davut Dursun'un mavi-beyazlı kaşkollu haliyle objektiflere birlikte poz verdiler.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler