ÇANDEF nihayet, yasal olarak resmileşti!

ÇANDEF nihayet, yasal olarak resmileşti!

ÇANFED ve ÇASOYAF’ın birleşmesi ile oluşan ÇANDEF bugün gerçekleştirilen

çifte genel kurul ile bugün resmiyet kazandı.

Bugün saat 14.00’de İstanbul / Fındıkzade Zübeyde Hanım Kültür Merkezinde bir araya gelen her iki federasyon delegeleri, önce ÇASOYAF’ın varlığını feshettiler, daha sonra ÇANFED’in ismini değiştirerek ÇANDEF’in oluşumunu sağladılar.

Birleşme kongresinde başta ÇANFED Kurucu Başkanı Ömer Lütfi Özenç ile ÇASOYAF kurucu başkanı Mehmet Dereli birer konuşma yaptılar. ÇANFED kurucu başkanı Özenç “Bugünkü birleşme sonrasında İstanbul’da benzer bir örgütlenmenin şansı ortadan kalkmıştır. Ola ki yine benzer bir oluşum olursa, bunun karşısında ben olurum! İstanbul’daki Çankırılıların buluşma noktası bundan böyle ÇANDEF’dir” dedi.

ÇASOYAF Başkanı Mehmet Dereli de, yakasındaki rozeti çıkararak yeni oluşum ÇANDEF’in rozetini taktı ve “Birleşmenin Çankırılılar için büyük kazanç olduğunu” dile getirdi.

Yapılan seçimler sonucu 20 kişilik yönetim ile diğer organlar belirlendi. Yeni oluşan ÇANDEF listesi şu isimlerden oluştu.

Yönetim Kurulu: İsmail Suaydın, Hamdi Elmalıdere, Arif Öztürk, Sacit Demir, Ali Orduhan, Serkan Küpeli, Mehmet Altıntop, Erol Çınar, Ömer Kandemir, Hasan Yayla, Samet Özdemir, Muhittin Aşıkoğlu, Özcan Çam, Osman Ünal, Münür Yemişen, Müsellim Koca, Aziz Top, Ahmet Ceylan, Neriman Topuz, Sabri Çelik.

Denetleme Kurulu: Ali Gölcük, Yusuf Uyanıkoğlu, Metin Baş

Merkez Disiplin Kurulu: Bilal Abanik, Mustafa Ekmekçioğlu, Ramazan Gül.

Federasyon Meclisi Başkanlık Divanı: Kadir Erbasan, Erol Bayram, İskender Oflaz, Hasan Benli, Kenan Kılavuz.

Yüksek İstişare Kurulu: Ömer Lütfi Özenç, Mehmet Dereli, Sinan Aydın, Dr. Hidayet Karaca, Dr. Şaban Odabaşı, Dursun Abanik, Prof. Dr. İsmail Hakkı Oktay, Hayati Odabaşı, Arif Karamehmet, Mahmut Şahinoğlu, Mustafa Deniz, Ekrem Ekmekçioğlu, Mustafa Özdemir, Şükrü Akküçük, Ahmet Dildar, Selahattin Düzbasan, Mahmut Başaran, Dr. Şaban Çelebi, Dr. Cengiz Soysal, Dr. İsmail Köse.

Çalışma ve Arge Grubu: Hasan Göç, Erdal Yılmaz, Bayram Demirtaş, Seyfettin Duran, Mehmet Kocabaşoğlu, Murat Adalı, Ömer Yurt, Şaban Çiçek, Tahir Akyol, Cenk Ünlü.

Fotoğraf 1: Geçtiğimiz günlerde yapılan birleşme yemeği sonrası toplu fotoğraf. 
Fotoğraf 2: ÇANDEF logosu. (Kongre fotoğrafları ilerleyen saatlerde)

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler