Çankırı Belediyespor, sezonun stresini attı!

Çankırı Belediyespor, sezonun stresini attı!

Çankırı Belediyespor, pazar günü Trabzon deplasmanında ligin son maçına

stresten uzak hazırlanırken, Kulüp Başkanı Sevda Karaali Şireci de kulüp futbolcuları ve teknik kadroyu ödüllendirdi.

Anadolu Gösteri Merkezinde yapılan müzikli gecede Anadolu Gösteri Merkezi personeli ile kulüp futbolcu, yönetici ve teknik kadro ile özel davetliler, tüm olumsuzluklara karşın ligde kalmanın sevincini ve gururunu yaşadılar.

Başkan Şireci gecede yaptığı konuşmada "Profesyonel futbolda yöneticilik deneyimi ile birlikte aynı sezonda iki takım yapan tek takım yapma şansını da bulduk! 5-6 yıllık kulüp yöneticiliği tecrübesini biz hızlandırılmış bir süreçte yaşadık. Çok zor günlerin ardından bugün, böylesi bir başarıyı sizlerle birlikte yaşamanın ayrı bir onurunu yaşıyorum. Öyle sanıyorum ki her biriniz için 2009-2010 futbol sezonu hafızalarınızda özel bir yer tutacak. Malzemecisinden kulüp müdürüne, futbolcusundan teknik kadroya, bizlere inananlara, yönetim kurulu arkadaşlarıma her birinize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum" dedi.

Futbolcuların ve teknik kadronun teker teker sahneye çağrılmasından sonra, tüm emeği geçenlere birer plaket verildi. Gece, program yapan sanatçıların söylediği şarkılar ve sahnede çalan müzikle beraber oynanan oyunlarla ilerleyen saatlere kadar sürdü.

ATİLLA GERİN: YAŞANAN STRESİN HERKESE FAYDASI OLDU!
Gecede sezonun değerlendirmesini yapmasını istediğimiz Teknik Direktör Atilla Gerin "Son periyotta takımın ve Çankırı'nın yaşadığı stres ve gerilimin bence olumlu yanlarını da görmek lazım. Özellikle son 4-5 haftada yaşanan heyecan ve stres, gördüğüm kadarıyla Çankırı'ya olumlu yansıdı. Ben, Çankırı insanının düşme potasına giren takımı için telaş yapmasını, onunla daha yakından ilgilenmesini, 'düşersek iyi olmaz' düşüncesi ile çok daha duyarlı ve takımı için fedakarlık yapmaya hazır hale geldiğini düşünüyorum. Öyle sanıyorum ki, önümüzdeki sezon başında Çankırı insanı, takımına daha fazla sahip çıkacak, onu daha fazla destekleyecek" dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler