Çankırı Belediyespora altyapıdan 2 yeni isim

Çankırı Belediyespora altyapıdan 2 yeni isim

Ligin ikinci yarısına yepyeni bir kadro ile çıkan Çankırı Belediyespor, 31 Ocak

tarihine kadar süren transfer sürecini sonuna kadar kullanmaya kararlı.

Gelecek yılları da düşünerek altyapıdan gelen gençleri de kadrosuna dahil eden Çankırı Belediyespor, transfer politikasını da bu kapsam içerisinde sürdürmekte. Önceki gün İsmail Hakkı Karadayı kamp merkezine gelerek takımın antrenmanını izleyen ve futbolcularla bir araya gelen Başkan Sevda Karaali Şireci ve yönetim kurulu, yemekli bir toplantı yaparak durum değerlendirmesi ile birlikte yeni transferlerin de sözleşmesini gerçekleştirdi.

Kulübün altyapısından profesyonelliğe geçiş yapan Çankırı’nın evlatlarından Samet Önger ve Recep Doğan ile Kırıkkalespor’dan orta saha oyuncusu Erdi Zengin ’in sözleşmeleri imzalandı.

BAŞARI, TAKIMLA TARAFTARIN BÜTÜNLEŞMESİYLE GELİR...
Takımda yer alan futbolcularla birlikte akşam yemeği yiyen yönetim ve teknik ekip, yemekten sonra da sohbet toplantısı düzenleyerek kaynaşmayı ileriye taşıyacak projeleri değerlendirdi.

Ligin ilk maçı ile birlikte Pazar günü oynanacak olan Trabzon Karadenizspor karşılaşmasının hazırlıklarını değerlendiren yönetim ve teknik ekip, futbolcuların moral açısından oldukça üst düzeyde olmasından büyük memnuniyet duydu. Başkan Sevda Karaali Şireci “Altyapıya verdiğimiz önemle birlikte Çankırı’nın çocuklarını, profesyonel futbol dünyasına kazandırmanın bizler için mutluluğu bir kat daha fazladır. Bununla birlikte teknik heyetin arzu ve istekleri doğrultusunda takıma 31 Ocak tarihine kadar transfer yapmak istiyoruz. Bununla birlikte pazar günü taraftarımızı Atatürk Stadına bekliyor ve takımlarını desteklemeye davet ediyorum. Çankırı Belediyespor, bugüne kadar elde ettiği başarıları bundan sonra da taraftarı ile birlikte gerçekleştirecektir. Kulüple taraftarın birlikteliği başarının adresidir” şeklinde konuştu.
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler