Çankırı’nın “ilk üçüzleri” dünyaya geldi

Çankırı’nın “ilk üçüzleri” dünyaya geldi

Geçtiğimiz günlerde Özel Karatekin Hastanesinde gerçekleştirilen

“sezeryanlı” doğum sonrası Keskin çiftinin “üçüz” bebekleri dünyaya geldi.

Uzun süredir çocuk sahibi olma amacıyla tedavi gören başta anne H. Keskin’in aile doktorları Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. H.İlhan Arslanpençe ve doğuma katılan, Op. Dr. M. Akif Gökçeoğlu, Prof. Dr. Ahmet Özel ve Uzm. Dr. Berna Canter’e, “üçüzlerin” doğumu sonrası teşekkürleri vardı.

Üçüzlerin sağlıklı olarak dünyaya gözlerini açmasından sonra çok mutlu oldukları gözlemlenen Keskin çifti “Mutluluktan ne diyeceğimizi bilmiyoruz. Doktorlarımıza teşekkür ediyoruz. Yıllar sonra anne ve baba olmanın mutluluğunu tarif etmek imkansız” diyerek duygularını paylaştılar.

TEDAVİ İLE ÇOCUKSUZ AİLELERİN ÇOCUK SAHİBİ OLMASI MÜMKÜN…
Uygulanan tedavi ile birçok çiftin mutlu sona ulaşabildiğini belirten Op. Dr. H. İlhan Arslanpençe ve Op. Dr. Mehmet Akif Gökçeoğlu; “Bebek sahibi olmak isteyip tedavisini sabırla sürdüren bu çiftte olduğu gibi, tedavi ile aileler mutlu sona ulaşabiliyorlar.” dediler.

Tedavi gebeliklerinde çoğul gebelik riskinin fazla olduğunu, üçüz gebeliklerde ise ortalama doğum haftasının 33,5 hafta olduğunu söyleyen Dr. İlhan Arslanpençe, “Hastamızı tedavi ve takip ile 35 hafta 3 güne kadar ulaştırabildik.’’ dedi.
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler