Çerkeşli güzel Seray Severin konuğu Okay Bayülgendi!

Çerkeşli güzel Seray Sever'in konuğu Okay Bayülgen'di!

Ailesinin yıllar önce Çankırı / Çerkeş'ten İstanbul'a,

göç ettiği ve yaptığı TV programları ile magazin dünyasının önemli isimlerinden biri haline gelen Seray Sever'in TV8 ekranlarında başlayan "Seray Sever ve Erkekler" programının ilk konuğu Okan Bayülgen oldu.  Cumartesi günü yayımlanan ilk programda, rakibesi Seray Sever'e "Talk Show erkek işidir" diyerek takılan Bayülgen, sözlerine "Tuğba Büyüküstün ve Beren Saat ile aynı filmde oynamak istemezdim" diyerek başladı. Bir ara stüdyoyu konforlu bir oturma odasına çeviren sanatçı Şafak Sezer'le ortak proje konusunda şunları söyledi: “Onunla hep yolumuz kesişiyor. En son geçen sezonda da öyle bir proje oldu ama son anda yapamadık. iyi ki de yapmamışız. Çünkü Şafak sonra çok iyi bir partnerle devam etti yoluna.”

ANKET SONUCUNDA İDEAL EŞ SEÇİLDİ!
Seray Sever'in ilk TV programına konuk olan Okan Bayülgen, programda ideal eş seçildi. Fakat bu duruma sevinmedi, aksine üzüldü.

Bayülgen, Sever'in okuduğu anketin sonuçlarını duyunca “İdeal eş. Vallahi bittim. Buradan beni sevenlere mesaj vermek istiyorum; durulmadım, her şey yerli yerinde” dedi.

Bayülgen, kadınları etkilemek için gerekli beş şeyi de şöyle sıraladı: "Yalan söylememek, yalan söylememek, yalan söylememek, yalan söylememek, yalan söylememek... Erkek sürekli aynı hatayı yapar çünkü bir sürü nedenle yalan söyler. İlk önce kendisini beğendirmek için yalan söyler, kendisini beğendirmek için söylediği yalanı sürdürmek için yalan söyler. İyi niyetle, kötü niyetle yalan söyler. Ayrılırken üzmek için yalan söyler.”

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler