Çocuğum vallahi de billahi de böcek yemiyor!

"Çocuğum vallahi de billahi de böcek yemiyor!"

Ayşenur Yazıcı'nın Türkmax'teki programına

telefonla bağlanan kadın, bu kez Okan'ın programındaydı... Kanal D'de yayınlanan 'Medya Kralı' programına konuk olan Ayşenur Yazıcı ve ekran başındakileri şaşırtan bir sürpriz gerçekleşti.

Bir süre önce Yazıcı'nın Türkmax'te yayınlanan 'Dök İçini' programına bağlanan Çin'de yaşayan bir Türk kadın, çocuğu olmayınca eşinin taşıyıcı anne teklifini kabul edip bir bebek sahibi olduklarını ancak çocuğun Çinlilere benzediğini söyleyerek anlattıklarıyla da ilgi çekmişti.

Hikayesi üzücü olsa da bütün saflığıyla olayları anlatış şekli ve üslubuyla izleyen herkesi kahkahaya boğan kadın, bu kez Okan Bayülgen'in programına bağlandı.

İsminin Selma olduğunu söyleyen kadının, mail atarak yayına bağlanmak istemesi üzerine Okan Bayülgen, canlı yayına aldı.

Çocuğunun böcek yediği şeklinde bir söylenti oluşması üzerine bunu düzeltmek isteyen kadın, Türkiye'deki şöhretinden pek memnun kalmadığını şu sözlerle ifade etti:

“Ben çok kötü meşhur oldum Ayşenur Hanım vallahi. Sevinsem mi, gülsem mi, ağlasam mı bilemiyorum. Köyden herkes beni arıyor, 'Senin uşağın böcek yiyor. İnternetten hepimiz okuyoruz' diyorlar. Ne yapacağımı bilmiyorum.”

Çocuğunun böcek yediğinin sanılmasına çok üzüldüğünü ifade eden Selma Hanım, Ayşenur Yazıcı'ya “Ben sana dedim mi benim çocuğum böcek yiyor diye?” sözleriyle böyle bir şey söylemediğini teyid ettirerek “Bakıyor, bakıyor ama ben kötü bir şey söylemek istemedim. Sen Çin'e gelsen bütün lokantalar, ayıptır söylemesi, sümük dolu çuval çuval. Yiyorlar, yiyorlar ben ne yapayım? Ben de onu öyle bakarken, çocuğun içinden geliyor mu acaba diye kendi kendime üzüldüm. Onu paylaştım. Yoksa yemiyor vallahi billahi. Temiz pak bakıyorum. Hepimizin evine böcek giriyor, kapıdan camdan giriyor” diye konuştu.

Selma Hanımın kendi üslubuyla anlattığı bu sözleri her ne kadar ekran başındakileri güldürse de Ayşenur Yazıcı ve Okan Bayülgen, bu durumun altındaki vehamete de dikkat çekmeyi ihmal etmediler. (Kaynak: televizyongazetesi.com)
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler