Çok Güzel Hareketlerden, takıma motivasyon rüzgarı!

Çok Güzel Hareketlerden, takıma motivasyon rüzgarı!

Çankırı Belediyespor teknik heyeti ve futbolcular dün gece

Ankara'ya gelerek BKM oyuncularının Çok Güzel Hareketler adlı sahne gösterisini izlediler.

Ligin son periyodunda üst üste aldıkları  yenilgileri unutmak ve takımın motivasyonunu yükseltmek amacıyla kamp merkezinden özel otobüsle Ankara'ya gelen Çankırı Belediyespor teknik heyeti ile futbolcular, Anadolu Gösteri Merkezinde, BKM'nin genç oyuncularının sahne performanslarını seyrederek değişik bir gece geçirdiler.

Başta takımın teknik patronu Atilla Gerin olmak üzere, bazı futbolcuların eşleri ile birlikte izledikleri gösteriden sonra, kuliste BKM oyuncuları ile birlikte çekilen hatıra fotoğrafları ile Çankırı'ya dönen takım, bugünden itibaren önümüzdeki hafta Kırşehirspor ile deplasmanda yapacakları maç hazırlıklarını sürdürecekler.

BAŞKAN ŞİRECİ: HERŞEY TAKIMIN BAŞARISI İÇİN
Anadolu Gösteri Merkezindeki etkinliği takım ile takip eden Kulüp Başkanı Sevda Karaali Şireci "Takımın aldığı sonuçlar, sahada oynanan oyunun karşılığı olmadığını görüyoruz. Üzerimizdeki şanssızlığı Kırşehir deplasmanında alınacak puan ya da puanlarla atacağımızı düşünüyorum. Teknik kadro ve futbolcularımız camiamızı mutlu edecek sonuçları almak için yoğun bir gayret içerisindeler. Bizler de yönetim olarak başarıyı elde etmek için tüm imkanlarımızı seferber etmiş durumdayız." dedi.

Gecede futbolcu ve teknik kadro ile yapılan ikili görüşmelerde, özgüven ve motivasyonun üst seviyede olduğu, ancak yaşanılan şanssızlıklara da bir çok oyuncunun anlam veremediği gözlemlendi.

Gösterinin bitimi sonrasında kulübün teknik heyet ve futbolcuları, Başkan Şireci'ye "Bizlere böylesi değişik ve güzel bir akşam yaşattığınız için sizlere teşekkür ederiz. Bizlere verdiğiniz ödülün karşılığını bizler de sizlere sahada elde edeceğimiz başarı ile iade edeceğiz" sözü vererek Çankırı'ya dönüş yaptılar.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler