Devlerin Buluşması fiyasko ile sonuçlandı!

Devlerin Buluşması "fiyasko" ile sonuçlandı!

Belediye Başkanı İrfan Dinç ile Sevda Karaali Şireci'nin dün Belediye binasında,

Ak Parti Çankırı Belediye Meclis üyeleriyle birlikte gerçekleştirdikleri toplantı "fiyasko" ile sonuçlandı.

Sözcü18.com haber merkezinin toplantı ile ilgili olarak kulislerden elde ettiği bilgilere göre dün akşam saat 20.30 dolaylarında Başkan Dinç'in makam odasında başlayan toplantı, saat 22.15 dolaylarında "daha fazla polemiğe meydan vermemek düşüncesiyle" Sevda Karaali Şireci tarafından sonlandırıldığı öğrenildi. Yaklaşık iki saat süren toplantıda Sevda Karaali Şireci tarafından Çankırı Belediyespor'un 4 aylık faaliyet dosyası katılımcılara sunuldu. Dosyanın içerisinde yer alan bilgilerde kulübün gelir-gider tablosu ile birlikte 4 aylık dönem içerisinde yapılan çalışmalarla ilgili açıklamaların yer aldığı öğrenildi.

Başkan Dinç'in makamında gerçekleşen toplantıyla ilgili elde ettiğimiz bilgilere göre, Belediye Meclis Üyesi ve kulübün uzun yıllar başkanlığını yürüten Celal Kaman'ın günlerdir dışarıda sürdürdüğü polemiği, bu kez toplantıda da benzer davranışlar sergileyerek tutumunda ısrarcılığı gözler önüne serdiği öğrenildi. Zaman zaman Hakan Şireci ile Celal Kaman arasında sert diyalogların yaşandığı toplantının amacına ulaşmadığının gözlemlendiği anda da Sevda Karaali Şireci'nin katılımcılara yaptığı "bilgilendirmeyi" sonlandırdığı öğrenildi.

YARIN YAPILACAK KONGRE ÖNCESİ HENÜZ ADAY YOK
Çankırı Belediyespor'un yarın saat 14.00'de Uzay Düğün Salonunda 56 delege ile gerçekleştireceği kongreye saatler kala henüz "başkan adayı" ortada yok. Dün gece yapılan toplantıda beklenen "iyileşmeyi" sağlayacak adımların atılmaması sonucu "yönetim listesinin" nasıl oluşacağı hayli merak konusu. Bununla birlikte yarın yapılacak olan kongrede Belediye Başkanı İrfan Dinç'in "belediye bünyesinde" yeni bir yönetim listesi oluşturarak Çankırı Belediyespor'un bu yıl ligde vereceği mücadeleyi bir şekilde tamamlamasını sağlayacağı tahmin ediliyor. Oluşacak böylesi bir yönetimin de geçmiş yıllarda olduğu gibi yine "al takke ver külah" hesabı içerisinde işleyen bir Çankırı Belediyespor ve bu durumun ortaya çıkardığı "sahte kahramanlar" yine sahnede olacak!

TELLAK AYNI TELLAK! SIRADAKİLER DEĞİŞECEK!
Anlayacağınız "Hamam eski hamam, natır eski natır! Keseye sıradaki gelsin!"

Hadi beyler! Ne bekliyorsunuz? Kaçış yok! Kaçak kat çıkmak istiyorsanız, Çankırı Belediyesi ile problemli işleriniz var ise, Çankırı Belediyespor Kulübü orada! Tabii ki Şekerbank Çankırı Şubesine yatıracağınız makbuzla birlikte "bağış kuyruğunda" sizleri bekleyen "şiş göbekler" de! Gerekçe mi? Bizlere sormayın! Futbolcular aç, formaların kolu kısa! Uzaması lazım! Haaa bir de, otobüsün benzini yok!

Fırıncıya, manava, sucuya olan borçların ödenmesine de gerek yok! Neden mi?

Ya kardeşim, sen de ne çok soru soruyorsun! Önümüzde seçim var... Afiş de bastıracağız!

Şimdilik bu kadar yeter! Devamını yeri geldiğince yine bu sayfalardan okuma şansın olur! Ama parmaktan sonra...

ŞİMDİLİK TEK SORU: Dün akşamki toplantıya MHP'li Çankırı Belediye Meclis üyeleri neden davet edilmedi? Çankırı Belediyespor sadece Ak Partili Belediye Başkanı ve Belediye Meclis Üyelerine mi ait?

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler