Ezel’in “Ömer”i Bihter’le birlikte!

Ezel’in “Ömer”i Bihter’le birlikte!

Ezel dizisindeki "Ömer" rolü ile kısa zamanda ülke genelinde büyük bir üne kavuşan, Çankırı

insanının yakından tanıdığı İsmail Filiz, sağlam adım ve önemli projelerle sanat dünyasındaki yerini hızla alıyor.

İsmail Filiz’in yeni dönem için rol alacağı ilk proje kesinleşti. İlk kez 1986 yılında sinema filmi olarak çekilen ve başrollerinde Hülya Avşar ile Aytaç Arman’ın oynadığı “Fatmagül’ün suçu ne” filminin TV uyarlamasında Aytaç Arman rolü İsmail Filiz’in oldu.

Dizide, dört kişinin tecavüzüne uğrayan köylü kızı Fatmagül'ü, Aşk-ı Memnu'nun Bihter rolüyle genç kızların idolü haline gelen Beren Saat canlandıracak. Fatmagül'e önce tecavüz edip sonra da suç ortaklarının baskısıyla para karşılığı onunla evlenen Kerim rolü içinse sürpriz bir isim seçildi.

Ezel dizisinde Kenan İmirzalıoğlu'nun estetik olmadan önceki hali olan Ömer'i canlandıran, Çankırı insanının  yakından tanıdığı İsmail Filiz, "Fatmagül'ün Suçu Ne"de Kerim'i oynayacak. Filiz'in, ilk başrolünde Beren Saat'le oynayacağı için oldukça fazla heyecanlı olduğu öğrenildi.

Yeni proje ile ilgili düşüncelerini aldığımız İsmail Filiz "Beren Saat ile böylesi bir projede yer almak kendi adıma güzel bir durum. Önemli olan üstlendiğim rolde başarılı olmak ve bulunduğum yerden daha ileriye gitmek. Bütün gayretim bu. Bunu da başaracağımı düşünüyorum" dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
2 Yorum
Önceki ve Sonraki Haberler