Fahir Genç: Böylesi başıma ilk defa geliyor!

Fahir Genç: Böylesi başıma ilk defa geliyor!

Çankırı Belediyespor hafta sonu oynayacağı Buğsaşspor

hazırlıklarına başladı.  2 Günlük bayram tatilinin ardından hafta sonu oynayacağı Buğsaşspor maçına hazırlanan Belediyespor’da moraller yüksek.

Geçtiğimiz hafta sonu kendi saha ve seyircisi önünde Pursaklarspor’u güzel oyunu ile 3-2 geçen Belediyespor bu hafta sonu oynayacağı maçın hazırlıklarını Fatih Stadında sürdürüyor.

Antrenman öncesi görüşlerini aldığımız Teknik irektör M. Fahir Genç, bundan önceki maçlarda olduğu gibi bundan sonraki maçlara da kazanmak için çıkacaklarını aktardı. Önlerinde 5 maçın olduğunu aktaran Genç, bu beş maçı kayıpsız kapatmak istediklerini belirtti.

Gündeme dair soruları da cevaplandıran Genç, takım malzemelerinin sezon başında alınmamasının gerekçesi olarak yönetimin kendi takdiri olduğunu ve bir yorum yapamayacağını aktardı.

Yönetimin istifasına ise, “Normalde yönetim bizi gönderirdi ama ilk defa başıma böyle bir durum geliyor. Yönetim istifa etti biz buradayız” dedi.

ÇANKIRILILARIN BİZE DESTEK OLMASI LAZIM
Takım kaptanı Serhat ise morallerin çok yüksek olduğunu sadece birkaç sorunun olduğunu açıkladı. Sorunların giderilmesi durumunda daha başarılı olacaklarına da inandığını belirten Serhat, “Yaşanan durumlara rağmen takımda bir birliktelik var. Bizde bu sorunların yaşanmamasını isterdik ama oldu” dedi.

Forma konusuna da değinen kaptan Serhat, “Unutmamak lazım ki sahada topu forma değil yürek oynar. O da biz de var. Biz sahaya çıkıp elimizden geleni yapıyoruz. Sonuçta bu takım hepimizin takımı. Ama yapılan bazı ağır eleştiriler gerçekten bizi yaralıyor. Eleştiri olmaz veya olamaz demiyorum. Elbette eleştiri olacak ki en iyi doğruyu bulacağız. Ama yapılan bazı eleştirileri gerçekten hak etmiyoruz. Bu takımın durumunu bilmeden eleştiriler yapılıyor. Başarı sadece takımla olmuyor. Tüm Çankırı ve Çankırıların bizlere destek olması lazım. Sokaktaki simitçisiyle, valisiyle, belediye başkanıyla, milletvekiliyle bu şehrin takımına destek çıkması lazım.” dedi.

Hafta sonu oynayacağı Buğsaşspor karşılaşması hazırlıklarını eksiksiz olarak sürdüren Belediyespor’un büyük bir ihtimalle Cumartesi günü Ankara’ya gitmesi beklenirken, yaşanan boşluk nedeniyle meydana gelen bazı sorunların kongreye kadar Çankırı Belediyesi tarafından giderileceği aktarıldı. (Kaynak: Karatekin gazetesi)

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler