FLAŞ! FLAŞ! 100. Yıl Yetiştirme Yurdu Müdürü Cezaevinde!

FLAŞ! FLAŞ! 100. Yıl Yetiştirme Yurdu Müdürü Cezaevinde!

Çankırı İl Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı 100. Yıl

Yetiştirme Yurdu Müdürü S. P.  “zimmet” suçlamasıyla tutuklanarak cezaevine konuldu.

Sözcü18.com haber merkezinin elde ettiği bilgilere göre, polise yapılan bir ihbar sonucu, 100. Yıl Yetiştirme Yurdunda yapılan incelemeler sonucu ortaya çıkarılan “zimmete para geçirme” nedeniyle gözaltına alınan 100. Yıl Yetiştirme Yurdu Müdürü S. P.’nın, polis tarafından yapılan sorgusu sonucu çıkarıldığı mahkemece tutuklandığı öğrenildi.

Konuyla ilgili olarak SHÇEK İl Müdürü Şerafettin Erdoğan’a ulaşan haber merkezimiz, kendisinin 22 Şubat 2010 tarihinde geçen yılın yıllık iznini kullanmak üzere izne ayrıldığını öğrendi. 100. Yıl Yetiştirme Yurdu Müdürü S. P.’nın tutuklanması ile ilgili olarak kendisinin bir bilgisi olmadığını ifade eden Erdoğan, “Bu sabah kuruma uğradım. Ancak izinli olduğum için herhangi bir bilgiye ulaşamadım! Sayın Valimiz ile görüşmek istedim onun da programı yoğun olduğu için görüşemedim! Yaşanan olay ya da olaylarla ilgili herhangi bir bilgim yok” dedi.

VALİ UZUN: GEREĞİ YAPILIR
Çankırı Valisi Şemsettin Uzun, konuyla ilgili olarak yaptığı ilk açıklamada, müfettişlerin Ankara'dan yola çıktığını belirterek, “Hakkındaki bazı iddialar üzerine gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor. Gereği neyse yapılacak” dedi.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
1 Yorum
Önceki ve Sonraki Haberler