FLAŞ... FLAŞ... Üç kız lise öğrencisi Cuma gününden bu yana firarda!

FLAŞ... FLAŞ... Üç kız lise öğrencisi Cuma gününden bu yana firarda!

Çankırı'da 80. Yıl Cumhuriyet Lisesi 9'uncu sınıf öğrencisi

T.Ö. ile aynı okulun 11. sınıf öğrencisi T.T ve Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi 10. sınıf öğrencisi C.Ç geçtiğimiz cuma günü öğleden sonra evlerinden ve öğrenim gördükleri okuldan firar ederek kayıplara karıştılar. Kayıp üç kız öğrenciden şu saatlere kadar herhangi bir haber alınamadı.

Sözcü18.com haber merkezinin elde ettiği bilgilere göre aynı zamanda "üç samimi arkadaş" olan T.Ö., T.T ve C.Ç henüz tespit edilemeyen nedenlerden dolayı geçtiğimiz 18 Aralık 2009 Cuma günü öğleden sonra Çankırı'dan ayrıldılar. Üç firari lise öğrencisi genç kızın ailelerinin polise yaptıkları şikayet ile ortaya çıkan durum karşısında Çankırı polisi  çevre illerin emniyet müdürlüklerini konu ile ilgili olarak bilgilendirdi.

Elde ettiğimiz bilgilere göre, polisin kayıp genç kızlara ulaşma yönündeki çalışmalarını, kendilerine ait cep telefonlarının konuşma trafiği ve konaklayabilecekleri adresler üzerinden sürdürüldüğü yönünde.

18 Aralık 2009 Cuma gününden bu yana 5 gün geçmesine karşın "firari üç genç kızdan" haber alınamaması başta aileleri içerisinde büyük endişeye neden olurken, emniyet teşkilatı ve kayıp kızların aileleri ile koordineli bir şekilde arama çalışmaları sürdürülüyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler