Fulden Uras son ameliyatı böyle duyurdu: Hoşçakal acılarım, hoşçakal sağ memem

Fulden Uras son ameliyatı böyle duyurdu: Hoşçakal acılarım, hoşçakal sağ memem

Sağlık sorunlarıyla uzun süredir mücadele eden şarkıcı Fulden Uras son 13 yılda 22 kez ameliyat oldu. Fulden Uras son olarak memesini aldıracağını açıkladı. Sağlık durumu hakkında bilgi veren Uras, ameliyatını 'Artık acı yok' sözleriyle duyurdu.

UZUN süredir sağlık sorunlarıyla mücadele eden Fulden Uras kanserle mücadelesinde yeni bir evreye geçti. 13 yılda 22 kez ameliyat olan şarkıcı yeni bir paylaşımla acılarına son vereceğini duyurdu.

Daha önce meme kanserine yakalanan ve birçok ameliyat olan ünlü sanatçı Fulden Uras yapılan son kontrollerin ardından tekrar ameliyat olacağını söyledi.

Sosyal medya hesabından sağlık durumu hakkında bilgi veren ünlü sanatçı şu mesajı paylaştı:

"HOŞÇAKAL SAĞ MEMEM..."

"22 ameliyat... 22 kere narkoz... Her birinden umutla ‘bu son olacak’ diye dualarla çıkmak. 13 sene dile kolay... Çok çektirdin yine de ‘hamdolsun’ dedim. Halime hep şükrettim, dermansız dert değildin. Şimdi yarın seninle vedalaşıyorum sağ meme. İçim buruk asla üzgün değilim hatta bilakis mutluyum en ufacık üzüntümde şişen, enfeksiyonlanan bir organ artık bedenimde olmayacak. Artık ‘acı yok’ düşünsenize ne büyük lüks benim için... Biraz duygusalım annemi özledim. Ne çok üzülürdü şu an yaşasaydı. Nasıl dert ederdi kendine. Biliyorum ki benim meleğim beni oradan korur. Sevgili dostlarım artık hep mutlu haberler vereceğim sizlere pazartesi acılarım son bulacak. Merak etmeyin çok emin ellerdeyim. Şu an için doktorlarım alınacak meme yerine bir silikon koymayı uygun görmediler. Ameliyattan sonra sizleri tekrar bilgilendiririm. Bir kaç gün yokum merak etmeyin. Hepimizi çok seviyor, dualarımızı bekliyorum. Hoşçakal acılarım, hoşçakal sağ memem."

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler