Gökçeyazı köyünde, misafirin talihsiz ölümü!

Gökçeyazı köyünde, misafirin talihsiz ölümü!

Ankara’dan Ilgaz’a bağlı Gökçeyazı köyüne gezmeye gelen Osman Yayabaşı

(27) kayalardan düşerek can verdi.

Olay, dün (13 Haziran 2010) saat 14.00 sularında, Gökçeyazı köyüne bağlı Memetler mahallesi Kayaarası mevkii denilen bölgede cereyan etti.

Sözcü18.com haber merkezinin Gökçeyazı Köy muhtarı Fevzi Özdemir’den aldığı bilgilere göre, dün sabah saatlerinde Ankara’dan yanında Balalı bir arkadaşı ile Memetler’e gelen Osman Yayabaşı, burada misafir olduğu arkadaşından ayrılarak Kayaarası mevkiine geldi. Burada şelalenin akışını seyreden Osman Yayabaşı, bilinmeyen bir nedenle yaklaşık 20 metrelik uçuruma yuvarlandı. Başından ve vücudunun çeşitli yerlerinden ağır yaralar alan Yayabaşı olay yerinde can verdi.

Dik ve keskin kayaların bulunduğu bölgeden Osman Yayabaşı’nın cansız bedenini yukarıya çıkaramayan çevre sakinleri, 112’den yardım istediler. Olay yerine Cumhuriyet Savcısı ile birlikte giden UMKE ekibi, Osman Yayabaşı’na ait cesedi bulunduğu yerden çıkardı.

Henüz doğrulanmayan bir bilgiye göre, otopsi için Ankara – Keçiören’deki Adli Tabip Kurumuna getirilen Osman Yayabaşı’nın, Çankırı’ya bağlı Orta ilçesinden olduğu öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma halen sürdürülüyor. (Haber: Sözcü18.com/Özel - Fotoğraf: Talihsiz bir şekilde yaşama veda eden Osman Yayabaşı)

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler