Hadi Hayırlı Taraşlar beklenen ilgiyi görmedi

"Hadi Hayırlı Taraşlar" beklenen ilgiyi görmedi

Yeşilçam’ın unutulmaz filmlerinden “Muhsin Bey” de aldığı rolle tanınan ve

“Zampara Seyfettin” ve TRT’de yıllar önce yayımlanan Hanımın Çiftliği filminde "Zoroğlu" rolüyle yakından tanınan Osman Cavcı’nın kendi adını taşıyan “Osman Cavcı Tiyatrosu” turne kapsamında Kurşunlu’da sergilediği “Hadi Hayırlı Taraşlar” adlı oyunuyla Kurşunlu seyircisinden beklediği alkışı alamadı.

Oyunu izleyenler arasında başta Kurşunlu Belediye Başkanı İbrahim Doğu, ÇANFED'in eski başkanı Ömer Lütfi Özenç ile Ankara Kurşunlular Derneği Başkanı Osman Eruysal da bulunuyordu.

Tevfik Fikret İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği yararına sahnelenen oyun, Halk Eğitim Merkezinin salonlarında yaklaşık 200 kişinin izlediği oyun, sanatsever Kurşunlular tarafından beklenen düzeyde ilgi görmedi. Sahnelenen oyun ve rol alan oyuncuların performansı da bunda büyük rol oynadı.

VATANDAŞ, GENÇLERDEN KENDİ OYUNLARINI SERGİLEMELERİNİ İSTEDİ
Uzun yıllardan bu yana tiyatro kültürüyle iç içe olan, son yıllarda da kendi gençlerinin sahneledikleri oyunları büyük zevkle izleyen Kurşunlulular, bu gece izledikleri oyundan sonra kendi gençlerine seslenerek “Acilen sizlerin oynayacağı bir oyunu hazırlayıp sahneye koymalısınız!” şeklinde taleplerini ilettiler.
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler