İçimizdeki Karslılara en güzel yanıt maç sonunda verilecek

İçimizdeki Karslılara en güzel yanıt maç sonunda verilecek

Çankırı Belediyespor, bugün kendi evinde çok önemli bir

maç çıkıyor. Rakip Akçaabat Sebatspor ve hedef 3 puan.

Ligin son iki haftasına girerken 49 puanla matematiksel olarak düşme potasından kurtulma azminde olan Çankırı Belediyespor, bugünkü maçtan galibiyetle ayrılarak hem taraftarını hem de kendisini rahatlatmak gayretinde.

Özellikle Karsspor'un ligde tutunma gayreti uğruna girdiği çirkin oyunlarla bugünkü maç grubta tüm gözlerin üzerimize çevrilmesine neden oldu.

Futbol Federasyonunun bugünkü maça her zamankinin aksine 2 gözlemci göndermesi de, Çankırı Belediyespor - Akçaabat Sebatspor maçının sadece bizim açımızdan değil, diğer takımları da ne derece etkilediğinin bir göstergesi olduğunu gösteriyor. Bununla birlikte Çankırı Belediyespor takımının kendi evindeki "Karslılar"la mücadele ettiğini de söyleyebiliriz.

BU NE BİÇİM ÇANKIRILILIK!
Bugünkü maç öncesi Çankırı'da bazı grupların, taraftarı ve Çankırı Belediyespor'a gönül verenleri sadece ve sadece "Kulüp yönetimi" zorda kalsın anlayışı ile hiç de hoş olmayan hal ve davranışlar sergilemesi, "içimizdeki Karslıları" da gözler önüne seriyor.

Hafta başından bu yana grubumuzda düşme potasında bulunan Karsspor'un gerek Karadeniz takımları üzerinde, gerekse Merkez Hakem Kurulu nezdinde yapmış olduğu "provakasyonları" unuttururcasına, bu hafta içerisinde gelişmeler tam anlamıyla "rezalet ötesi" (!)

Akçaabat Spor karşılaşmasının Çankırı Belediyespor için ne denli önemli olduğunun farkında olan bazı çevreler, durumdan fırsat yaratarak kulüp yönetimini ve başta başkan Sevda Karaali Şireci'yi zor durumda bırakma gayretinde bulunurlarken, yaptıkları provakasyonların nelere mal olabileceğini hiç mi hiç düşünmeden hareket ettiklerini gözlemliyoruz.

KARS CEPHESİ GÜNLERDİR KİRLİ HESAPLAR PEŞİNDE!
Ligden düşme telaşı içerisine giren Karsspor cephesi, günlerdir Çankırı Belediyespor'un zor durumda kalması yönünde akla gelmedik provakasyonlar sergiledi. İlk etapta Karadeniz takımları üzerinde etkili olma gayretine düşen Karssporlu yöneticilerin, başta teşvik primi olmak üzere akla hayale gelmedik demeçler yayımladılar. Son olarak, Akçaabat Sebatspor Teknik direktörünü "Futbolcular üzerinde baskı oluşturuyor! Galibiyet halinde Çankırı'dan sağ çıkamayacaklarını kendilerine empoze ediyor" gibi tuhaf ve saçma açıklamalarla gündem yaratmaya çalışan Karspor teknik kadrosu ve yöneticileri etkili olabilecek her türlü hamleyi sergilemekten kaçınmadılar.

Çankırı Belediyespor cephesi olarak tüm bu tartışmaların uzağında bugünkü maça hazırlanan ekibimiz, saat 15.30'da başlayacak olan karşılaşmaya sıkı bir şekilde hazırlandı. Takımda tek hedefin bugünkü karşılaşma sonrasında sahadan galibiyet ve 3 puanla ayrılarak ligde kalmayı garantilemek. Taraftarın da bu düşünce içerisinde sahada mücadele eden takımına sahip çıkacağına ve hakemin bitiş düdüğünü çalıncaya kadar sahada mücadele eden 11'e destek vereceğine gönülden inanıyoruz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler