"Liderler"le ilgili beklenmedik gelişmelere hazır olalım!

Merhaba Sözcü18 okuyucuları. Geçtiğimiz haftaya Mars Jüpiter karşıt açısı damgasını vurdu ve maalesef önümüzdeki 10 gün de Aslan Yeniayı'yla birlikte yangın açısından risk devam etmekte. Yanan her canımız, her ağacımız için başımız sağ olsun.

Astrolojik olarak ne yazık ki yine sıkıntılı bir haftaya giriş yapıyoruz. Pazar günü başlayacak olan Güneş Merkür kavuşumu, pazartesiden itibaren sırasıyla önce Satürn ile, sonra da Uranüs ile sert açıya girecek ve bu etki haftanın geneline yayılacak. 8 Ağustos günü ise Aslan Burcunda bir Yeniay gerçekleşecek.

Pazartesi günü birtakım engellerle karşılaşabiliriz. Kendimizi kısıtlanmış, engellenmiş, çaresiz ve karamsar hissedebiliriz. Yaşam enerjimiz düşebilir, evhama ve endişeye kapılabiliriz. Hayatımızdaki otorite figürleriyle sorun yaşayabiliriz, baba, eş, patron, aile büyüğü gibi, ya da bu kişilerle alakalı sıkıntılar, sağlık sorunları gündeme gelebilir. Dünyada liderler ile veya sanatçılarla alakalı bazı haberler, gelişmeler yaşanabilir. Aynı zamanda yine pazartesi günü, iletişimde, ticarette, seyahatlerde, sözleşmelerde, sosyal medya ile ilgili sorunlar görülebilir.

Salı günü haftanın tek güzel açısı olan Venüs Uranüs üçgeni gerçekleşecek. İkili ilişkilerle veya maddi konularla alakalı ani, sürprizli gelişmeler olabilir. Ani başlayan ilişkiler, yeni sosyal ortamlar, beklenmedik olumlu gelişmeler olabilir.

3 ve 4 Ağustos tarihlerinde ise Merkür Uranüs karesi etkili olacak. İnternet sorunları, sosyal medya hesapları, hesapların ele geçirilmesi, şifreler, elektrik problemleri, her türlü elektronik eşya ile ilgili sıkıntılar olabilir. Ani hava değişimleri ve rüzgarlar görülebilir. Uçak kazaları meydana gelebilir veya havayolu şirketleri ile ilgili bazı konular gündeme gelebilir. Sabırsız, sinirli ve isyankar bir tutum içerisinde olabiliriz.

7 Ağustos Cumartesi gününe baktığımız zaman ise haftanın en sert açılarını görüyoruz. Hem Güneş Uranüs karesi hem de Ay Plüton karşıtlığı aynı gün kesinleşiyor. Sanatçılarla veya liderlerle alakalı beklenmedik gelişmeler, ani olaylar, skandallar gündeme gelebilir. Birtakım gizli saklı şeyler gün yüzüne çıkabilir. Otorite ile güç savaşları, öfke patlamaları, krizli durumlar yaşanabilir. Otoriteye karşı bir isyan görülebilir. Bu açı aynı zamanda kalp krizi riski de verir, bu birkaç gün genel olarak kalp krizlerinde artış görülebilir. Kişisel yaşamlarımızda da beklenmedik gelişmeler meydana gelebilir, öfke duyabiliriz. Babamız, eşimiz, patronumuzla alakalı ani durumlar gelişebilir. Özgürleşme isteği duyabilir ve bir duruma isyan edebiliriz.

8 Ağustos Pazar günü ise Aslan Burcunda bir Yeniay meydana gelecek. Eğlence hayatı, sosyal hayat ile ilgili yeni kararlar ve değişimler gündeme gelebilir. Çocuklarla ilgili yine beklenmedik, sürpriz durumlar gelişebilir. Kontrolümüz dışında gelişen bazı durumlarla karşı karşıya kalabiliriz. Otoriteye karşı bir isyan ve değişim arzumuz artabilir. Ve yine bazı tanınmış isimlerle ilgili sansasyonel, beklenmedik haberler duyabilir, görebiliriz. Aynı zamanda liderlerle alakalı da sürpriz gelişmeler olabilir.
Yeniay haritasındaki Venüs Neptün karşıtlığı, ilişkilerle alakalı olumsuz durumlar, kandırılmalar, aldatılmalara işaret ediyor. İlişkiler ve sosyal hayatla ilgili önünü görememe, belirsizlikler, sisli durumlar olabilir. Kapanacak mı, kapanmayacak mı belirsizliği olabilir. Ayrıca bu Yeniayda ve takip eden birkaç gün dolandırılmalara ve zehirlenmelere, sulardan gelecek sağlık problemlerine dikkat etmekte fayda var. Paranıza ve sağlığınıza sahip çıkın.

Bu Aslan Yeniayı herhangi bir konuda ani, keskin kararlar almak için uygun değil. İçten içe hızlı hareket edip, değişim isteği duyabilirsiniz fakat dürtüsel değil, daha emin adımlarla ilerlemek, kibir bencillikten kaçınmak gereklidir.
Son olarak bu hafta gerçekleşecek sert açılar ve Aslan Yeniayı, dünya genelinde ufak çaplı yerkabuğu hareketlerine, birtakım doğal afetlere de sebebiyet verebilir. Bu hafta temkini elden bırakmamakta fayda var. İyi haftalar...

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.