Meclis Başkanı Şahin de Çankırı Belediyespor taraftar kartı sahibi!

Meclis Başkanı Şahin de Çankırı Belediyespor taraftar kartı sahibi!

"5000 Yaren el ele, BankAsya 1. Lige" taraftar kartı

kampanyasının startını Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile veren Çankırı Belediyespor Kulübü Başkanı Sevda Karaali Şireci ve yönetim kurulu üyeleri, bugün (23 Şubat 2010)TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin'in makamındaydı.

Başkan Şireci ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul eden TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin "Çankırı Belediyespor'un başarısı için üzerime ne düşüyorsa yerine getirmeye hazırım. Çankırı'ya hizmet benim için onurdur" derken, Başkan Şireci de Meclis Başkanı Şahin'in, başta Çankırı Belediyespor'a ve kendilerine gösterdiği ilgiden dolayı çok mutlu olduğunu belirtti.

Bugün (23 Şubat 2010) saat 12.00'de Başkan Şireci başkanlığındaki heyeti makamında ağırlayan TBMM Başkanı Şahin "Çankırı Belediyespor'a başta Çankırı Belediyesinin katkılarının olduğunu biliyorum. Bununla birlikte yurdun her yerine yayılmış Çankırılı işadamlarıyla birlikte biz siyasetçilerin de Çankırı'nın profesyonel liglerde mücadele veren tek takımı olan Çankırı Belediyespor'a her türlü desteğe hazır olduğumun bilinmesini isterim. Kulübün geleceğini ve şampiyonluklara giden süreci hep birlikte inşaa edebiliriz. Takip ettiğim kadarıyla kısıtlı imkanlara karşın ligde güzel başarılar elde ediliyor. Kulüp yönetimi olarak projelerinizi masaya yatıralım ve gereken destek ne ise onu yerine getirelim" dedi.

 

 


Başkan Şireci de "Şahsınızın Çankırı Belediyespora ve bizlere göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan son derece mutlu olduk. Yaşanılan sıkıntı ve sorunların çözümünde göstermiş olduğunuz duyarlılıktan dolayı yönetimim adına teşekkürlerimi sunarım. Çankırı Belediyesporla böylesi yakından ilgilenmeniz bizlere büyük bir moral verdi. Yönetim olarak Çankırılı hemşerilerimizi ve bizlere destek olanları mutlu edecek başarılara imza atmanın gayretindeyiz ve bu gayretten de ayrılmayacağız" dedi.

"MECLİS BAŞKANIMIZIN DESTEĞİ BİZLERİ DAHA DA ŞEVKLENDİRDİ"

 

Görüşme, Kulüp Başkanı Sevda Karaali Şireci'nin TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin'e "5000 Yaren El Ele, BankAsya 1. Lige" taraftar kartı ile birlikte, takımın kaşkolunu ve günün anısına hazırlanan hediyeyi takdimi ile sona erdi.

Öte yandan Kulüp Başkanı Şireci ve yönetim kurulunun yarın da Ak Parti Teşkilat Başkanı Hayati Yazıcı'yı makamında ziyaret edeceği öğrenildi.

 

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler