Mehmet Ali Erbil tartışma yaratan şakasını savundu

Mehmet Ali Erbil tartışma yaratan şakasını savundu

Mehmet Ali Erbil, TNT'de yayınlanan Açıl Susam Açıl adlı programdaki salam yedirme şakasını savundu.

Canlı yayın kazaları ve gafları nedeniyle sıkça başı ağrıyan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in bu kez TNT'deki "Açıl Susam Açıl" yarışmasındaki son görüntüleri büyük tepki çekti

SALAMLARI KONUKLARINA YEDİRDİ

Erbil, programda yarışmacı kızlardan birinin sevgili adayı için getirdiği salamları eline alıp oynamaya ve konukların arasında dolaştırmaya başladı. Erbil, ardından da salamları bazı erkek konuklara yedirdi. Ortaya çıkan tablodan dolayı utanan kadın konuklar ise Erbil'in uzattığı salamı yemedi.

ERBİL'E TEPKİ YAĞDI

Erbil, yaptığı salam şovunun ardından "Bu tür gıdaları yememek gerek. Özellikle çocuklarımıza yedirmemek gerek" diyerek doktorların uyarılarını da gündeme getirmeyi ihmal etmedi. Ancak Erbil'in bu görüntülerine "Densizliğin bu kadarı", "Pes artık" "Bu Mali asla değişmeyecek, emekli ol artık", "Bu ne seviyesizlik" şeklinde eleştiriler yapıldı ve büyük tepki yağdı.

"EN ÇOK REYTİNG ALAN BÖLÜM ORASI"

Gelen eleştirileri çok yersiz bulduğunu belirten Erbil ise "Millet bunlarla mı uğraşıyor Allah aşkına? 7 yaşında çocukları öldürüyorlar, 10 yaşındaki çocukların ırzına geçiyorlar. 15 yaşındaki kızları alıp 60 kişiye şey yaptırıyorlar. Ben bir sosis yedirdim diye buna mı kafayı takıyorlar? Sosisten rahatsız olan seyretmesin, kardeşim değil mi? En çok reyting alan bölüm de orası... Millet en çok orada gülüyor. Onu yedi, zorla yedi diyerek insanlar eğleniyor." dedi.

NİHAT DOĞAN'A TAŞ ATTI
Türk televizyonunda daha ne yapacaksın, Allah aşkına? Nihat Doğan'ın bilmem nesine gülüyorsun da... Onun yaptığı hareketler çok mu mantıklı, konuşmaları çok mu felsefi? Biz masumane espri yapıyoruz. Sosisi yiyor, ertesi gün salam yiyor yani... Ayrıca bu milletin her bir bireyini mutlu edemezsin ki?" savunmasını yaptı. 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler