Milletvekili Akman’da değişiklik yok!

Milletvekili Akman’da değişiklik yok!

Ak Parti Çankırı Milletvekili Dr. Nurettin Akman tarafından haber merkezimize

ulaştırılan basın bültenini “tek kelime” ilave etmeden sizlere sunuyoruz. Milletvekili Akman’ın daha önceki günlerde yaptığı açıklamalarla ilgili yaptığımız “cek'li cak'lı yorumlar” şahsını fazlasıyla üzmüş olduğundan, bu kez tarafımıza gönderilen “basın bülteninde ufak tefek imla hatalarını düzelterek” okuyucu ile buluşturuyor ve “cek – cak – tır – tir - dır” sözlerini bizatihi Sayın Akman’ın ifade ettiğini de zabıtlara geçmiş oluyoruz! Buyurun son basın bülteni:

“29 Mart 2010 Pazartesi günü TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar ile makamında bir araya gelen Çankırı Milletvekili Dr. Nurettin Akman, TOKİ konutları ile ilgili şu bilgileri vermiştir.

Çankırı Tuzlubağları mevkiinde mevcut TOKİ Konutları yanında 380 adet sosyal konut yapımı ile ilgili işlemler bitirilmiş, ihalesi yapılmış halen uygulama safhasına geçilmiştir. Söz konusu konutlar muhtaç ailelere verilecektir.

Çankırı Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında Damlanca mevkiinde belediyemizce imar işlemleri bitirilerek vatandaşlarımızla anlaşması sağlanan 1’inci kısımdaki 280 konutun ihalesi için gerekli talimat verilmiş olup peyderpey diğer kısımların işlemlerinin tamamlanmasını müteakip ihaleleri yapılacaktır.

Kurşunlu ve Çerkeş ilçelerimizde devam eden inşaatların eksik işlerinin ikmali ile ilgili ihaleler bugün yapılmaktadır.

Bayramören ilçemizin 100 konutluk talebi TOKİ’ye ulaşmış olup, ihale safhasına getirilmesi için gerekli talimat verilmiştir.

Çerkeş Hacılar köyünde yapılması talep edilen 128 konutun TOKİ tarafından inşası için gerekli görüşmeler yapılmış olup, gelişmelere göre hareket edilecektir.

Çankırı’mıza ve vatandaşlarımıza hayırlı olması dileği ile saygılar sunarım.”

Sayın milletvekili Akman, hiç mi hiç “hız kesmeden” ve de bizleri “yalanlamadan” kaldığı yerden devam ediyor… Cek, cak…

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler