Milletvekili Bukan: Çankırı için herşeyi yaparım

Milletvekili Bukan: Çankırı için herşeyi yaparım

Çankırı’nın sorunlarını sadece TBMM'ne getirmekle yetinmeyen MHP milletvekili

Ahmet Bukan, gündemdeki sorunların muhatapları olan DSİ 5. Bölge Müdürü Halit Uzunkaya ile Karayolları 4. Bölge Müdürü Öner Özgür ile bir araya geldi.

Görevlerinin iktidar karşısında sadece muhalefet yapmak olmadığını dile getiren milletvekili Ahmet Bukan, “Ben Çankırılıyım. Çankırı ilimizin bir adım ileri gitmesini, Çankırı’nın gelişmesini, Çankırılı’nın mutlu ve huzurlu olmasını herkesten daha çok isterim. Bunun için ben milletvekili olarak elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım. Çankırı’ya yapılan her güzel şeyin, her iyiliğin de sonuna kadar arkasındayım” dedi.

Çankırı’nın bir türlü akmayan içme suyu çalışmaları ile ilgili son durum ile birlikte, Kızılırmak ve Hamzalı sulamalarının geldiği noktayı, bitmeyen Akhasan barajı ile benzer sorunlar konusunda bilgi alışverişinde bulunmak için DSİ 5. Bölge Müdürü Halit Uzunkaya ile bir araya geldi. Oldukça samimi bir ortamda geçen ikili görüşmede Devlet Su İşleri 5. Bölge Müdürü Uzunkaya, milletvekili Bukan’a 2010 yılında bölgeye yapılacak yatırımlarla ilgili bilgiler verdi.

Milletvekili Ahmet Bukan, DSİ 5. Bölge Müdürü Halit Uzunkaya ile yaptığı görüşmeden sonra, Karayolları 4. Bölge Müdürü Öner Özgür ile bir araya geldi.

Karayolları 4. Bölge Müdür Öner Özgür’den, henüz çalışmaları sürdürülen Çankırı Ankara karayolu ile birlikte, Çankırı - Çerkeş, Çankırı-Kurşunlu, Çankırı - Yapraklı yolları hakkında bilgi bilgiler aldı. Yapılan ikili görüşmede, çalışmaları halen sürdürülen yollar hakkında milletvekili Ahmet Bukan’a bilgi veren Özgür, “Sizin gibi bir muhalefet milletvekilinin bizleri ziyaret etmesi, bölgesiyle ilgili çalışmalar hakkında bizlerden bilgi alması bizleri sevindirmiştir” dedi.

Milletvekili Ahmet Bukan ise Genel Müdür Özgür’e teşekkür ederek “Ben Çankırı’da doğdum ve görevim bittiğinde tekrar Çankırı’ya döneceğim. O yüzden bugün için Çankırı’ya yapılacak her türlü yatırımla yakından ve birebir ilgileniyorum. Verdiğiniz bilgiler için sizlere teşekkür ederim” dedi.

Fotoğraf 1: MHP Milletvekili Ahmet Bukan. Fotoğraf 2: DSİ 5. Bölge Müdürü Halit Uzunkaya.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler