Modada 'Dilber' akımı! Elbisesi yok sattı

Modada 'Dilber' akımı! Elbisesi yok sattı

25 Ocak Perşembe günü Kanal D'de ilk bölümü yayınlanacak olan 'İnci Taneleri' dizisi gündemden düşmüyor. Pavyon dansçısı 'Dilber'i canlandıran Hazar Ergüçlü'nün giydiği elbise internette yok sattı.

Oyuncu Hazar Ergüçlü’nün pavyon dansı günlerce konuşulmuştu. İnci Taneleri dizisinin yayın tarihi merak ediliyordu. Yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez'in oturduğu İnci Taneleri dizisi 25 Ocak Perşembe günü saat 20.00’de Kanal D’de başlayacağı söylenmişti. Dizi başlamadan Hazar Ergüçlü'nün dans ettiği kıyafeti çok konuşuldu.

Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan gibi isimlerin başrolü paylaşacağı Kanal D'nin yeni dizisi İnci Taneleri'nin ikinci fragmanı büyük yankı uyandırmıştı.

Modada Dilber akımı Elbisesi yok sattı

DANSI DAMGA VURDU

Fragmana, pavyonda çalışan Dilber'i oynayan Hazar Ergüçlü'nün dansı damga vurmuştu. Yeni tanıtımın açılış sahnesinde, "Herkes yer içer, hesabı Dilber öder..." ifadesine yer verilmişti.

Modada Dilber akımı Elbisesi yok sattı

ŞARKI MİLYONLARA ULAŞTI

Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı İnci Taneleri dizisinin ikinci tanıtımında Hazar Ergüçlü'nün pavyon dansı ve Sincanlı Erkal’ın ‘Gemileri Yakarım’ şarkısı milyonlara ulaştı. Sincanlı Erkal gündeme oturan Dilber’i anlatmıştı.

"YILDIZIM YILMAZ ERDOĞAN SAYESİNDE PARLADI"

Sincanlı Erkal olarak dikkatleri üzerine çeken şarkıcı Erkal Sonel, "Şarkı bir anda patladı ve milyonlara ulaştı. Herkesin diline düştü. 26 yıldır sahne hayatının içindeyim ama yıldızım Yılmaz Erdoğan sayesinde parladı" demişti.

Modada Dilber akımı Elbisesi yok sattı

ELBİSEYE YOĞUN İLGİ

Hazar Ergüçlü'nün canlandırdığı Dilber karakterinin dansı ve elbisesi iş kapısına dönüştü. Oyuncunun meşhur ettiği dans sonrası, Ankara pavyon dans kurslarına bir çok kadın yoğun ilgi gösterirken şimdi de "Dilber" elbisesi yok satmaya başladı.

Modada Dilber akımı Elbisesi yok sattı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
1 Yorum
Önceki ve Sonraki Haberler