Nilgün Belgün'den 'Kenan Işık' itirafı

Nilgün Belgün'den 'Kenan Işık' itirafı

Ünlü oyuncu Nilgün Belgün sosyal medya hesabından, 2014'te geçirdiği beyin kanaması nedeniyle uzun süredir evinde tedavi gören Kenan Işık'ı andı.

OYUNCU Nilgün Belgün, sosyal medya hesabından 1995 yılında "Matruşka" oyunu kulisinde Kenan Işık'la çekilen fotoğrafını paylaştı.

Belgün, bu paylaşımıyla 2014'te geçirdiği beyin kanaması nedeniyle uzun süredir evinde tedavi gören Işık'ı andı.

"İLK TEBRİĞE GELEN O OLDU"

Belgün, paylaşımına şu notu düştü:

"Kenan Işık’la bu fotoğrafımıza rastladım albümümde… Yıl 1995 ve biz Hadi Çaman’la birlikte 'Matruşka' adlı iki kişilik bir oyun oynuyoruz. Yönetmenimiz sevgili Kenan Işık sahneye koydu oyunumuzu benim isteğim ve ricamla. Çünkü Kenan Işık şahane bir oyun yönetmenidir. Öyle çok çalıştık ki yorgunluktan bitap düşmüştüm. Hiç unutamadığım bir yazı yazdı oyunun gala gecesi makyaj aynama. 'TİYATRO ÇİLELİ BİR İŞTİR. SİZ ÇİLE ÇEKTİKÇE GÜZELLEŞTİNİZ' Bu yazıyı kulis odama girince gördüm ve öyle duygulandım ki... Sahneye çıktım ve en güzel oyunumu oynadım o gece… İlk tebriğe gelen de yönetmenimiz Kenan Işık oldu. Şu anda bu yazıyı yazarken de aynı duygularla yazdım. İyi ki dediklerimden biridir 'Matruşka' ve yönetmenimiz Kenan Işık sanat yolculuğumda…"

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler