Ömer Lütfi Özenç, tekrar İstanbul'a dönüyor!

Ömer Lütfi Özenç, tekrar İstanbul'a dönüyor!

ÇANFED'in kurucu başkanı, ÇANDEF'in İstişare Kurul Üyesi Ömer Lütfi Özenç, Ankara / Yeğenbey Vergi Dairesindeki görevini bugün itibariyle tamamladı.

Sözcü18.com haber merkezinin elde ettiği bilgilere göre İstanbul Halkalı Vergi Dairesi Müdürlüğünden geçtiğimiz yılın Eylül ayının son haftasında Ankara'ya tayin edilen Ömer Lütfi Özenç, yaklaşık 6 ay gibi bir süre görev yaptığı Yeğenbey Vergi Dairesi Müdürlüğünden ayrılarak tekrar İstanbul'a dönüş yaptı. Özenç'in Ankara'ya yapılan atama kararına Bölge İdare Mahkemesi nezdinde "itiraz" ederek, eş durumundan "yürütmeyi durdurma kararı" alınmasını isteyerek İstanbul'da görev yapması gerektiğini savunmuş ve yaptığı itiraz mahkemece kabul edilmiş.

Konuyla ilgili görüştüğümüz Ömer Lütfi Özenç "Dün çalıştık. Bugün çalışıyoruz. Yarın da çalışmaya devam edeceğiz! Ankara'da görev yaptığım kısa süre içerisinde var olan dostluklarımızı ilerletme ile birlikte, yeni dostluklar da kazandım. Çankırılı hemşerilerimin burada bana karşı göstermiş oldukları ilgi için her birisine ayrı ayrı teşekkür ederim. Çankırılı birlikteliğinin sağlanması yönünde yapılan çalışmaların önümüzdeki dönemde çok daha hızlı gelişeceğini ve bu yönde önemli atılımların gerçekleşeceğini düşünüyorum." dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler