Partiye dönüş kararı, engelleri ortadan kaldırdı!

Partiye dönüş kararı, engelleri ortadan kaldırdı!

İl Genel Meclisinde 3 bağımsızın adım adım Ak Partiye doğru gidişleri

iyiden iyiye kendisini göstermeye başladı. İl Genel Meclisinin dün gerçekleştirdiği 2010 yılının ilk toplantısında komisyonlardaki üye sayısının 4'ten 5'e çıkarılması kararı bugünkü toplantıda kendisini gösterdi ve Denetim Komisyonuna Yapraklı bağımsız il genel meclis üyesi Recey Yılmaz da seçildi.

Bugün gerçekleştirilen Ocak ayı 2'nci toplantısında yapılan seçimler sonucunda Ak Partiden seçilen Osman Canbaz, Faruk Dilsiz, Cengiz Öngel ile MHP'den seçilen Galip Eker ile birlikte bağımsız üye Recep Yılmaz Denetim Komisyonu üyesi oldular.

ÜÇ BAĞIMSIZ BİRLİKTE HAREKET EDİYORUZ
İl Genel Meclisinin bugünkü toplantısı sonrası kendisiyle görüştüğümüz Yapraklı bağımsız il genel meclis üyesi Recep Yılmaz "Kızılırmak temsilcisi Tuğrul Kaya ve Bayramören temsilcisi Ahmet Çelik ile birlikte hareket ediyoruz. Bağımsız üyeliğimizin yakında Ak Partiye katılım ile birlikte sona ereceğini söyleyebilirim. Dün il genel meclisinde gerçekleştirilen toplantıda alınan karar çerçevesinde bugün yapılan seçimlerde Denetim Komisyonuna seçildim. Mart ayında yapılacak diğer komisyonların seçimlerinde arkadaşlarımın da görev alacağını düşünüyorum. Ak Partiye katılımlarımızın da resmi olarak önümüzdeki günlerde gerçekleşeceğini söyleyebilirim." dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler