Pursaklarspor maçını kazanarak yolumuza devam edeceğiz!

Pursaklarspor maçını kazanarak yolumuza devam edeceğiz!

Ligin klasman grubu maçlarına yeni bir kadro ile çıkan ve ilk iki

haftada oynadığı futbol ve aldığı bir yenilgi ve bir galibiyetle ilerleyen haftalar için büyük umutlar veren Çankırı Belediyespor, yarın oynayacağı Pursaklarspor maçı için bugün (cumartesi)Ankara’ya geldi ve Gap Otel’de maç saatini beklemeye başladı.

Akşam yemeğini futbolcularla birlikte yiyen Kulüp Başkanı Sevda Karaali Şireci, teknik direktör Atilla Gerin ile bir araya gelerek kısa bir görüşme yaptı. Görüşmede Kulüp 2. Başkanı Hakan Şireci ve Genel Menajer İzzet Gümüş de bulundu.

Sözcü18.com’un da bulunduğu yemekte, yarınki (pazar) maç ile ilgili düşüncelerini açıklayan Başkan Şireci “Kısa süre içerisinde bir araya getirilen yeni kadronun, ligin ilk iki haftasında ortaya koyduğu mücadele azmi her türlü takdire şayan. Fikstürün de getirdiği avantajla yarın oynayacağımız Pursaklarspor ve sonrasındaki Karsspor maçları bizler için çok önemli. İki maçı da galibiyetle kapatmak ve gruptaki iddiamızı göstermek istiyoruz. Bu başarıyı elde etmek için de yönetim, teknik kadro ve futbolcularımızla birlikte el birliği içerisinde hareket ediyoruz” dedi.

ATİLLA GERİN: ÇANKIRI’YA GALİBİYETLE DÖNMEK İSTİYORUZ
Bugün (cumartesi) Ankara’da oynanan Bugsaşspor – Ofspor karşılaşmasını izleyen takımın Teknik Direktörü Atilla Gerin “Ofspor ile oynayacağımız karşılaşma için bugünkü maçlarını izledim. Bugsaşspor yine 90+4’de penaltıdan kazanılan bir golle galip gelmesini bildi. 2-0’dan maçı 2-2’ye getiren Ofspor hayli hırslı bir futbol sergiledi.” dedi.

Yarın (pazar) oynayacağımız Pursaklarspor karşılaşması için düşüncelerini belirten Atilla Gerin “Yarınki maç bizim için çok önemli. Devre arasında oluşturulan bir takıma yeterli zaman olmadığı için, hazırlık sürecimizi tam olarak tamamlayamadık. İhtiyacımız olan zamanı önümüzdeki haftalarda telafi edeceğiz. Bugün için takımımın ortaya koyduğu futbolda görülen eksiklikleri de tamamlarken, skoru da lehimize dönüştürecek bir futbol anlayışı ile mücadelemize devam ediyoruz. Yarınki maç, bizim için çıkış anlamında büyük önem taşıyor. 90 dakikalık mücadele sonrasında Çankırı’ya puan ya da puanlarla döneceğiz. Ankara’daki taraftarımızı yarın güzel bir futbol ve bizleri yalnız bırakmamaları için Bağlum stadına bekliyoruz” dedi.

Yarın (pazar) maçın oynanacağı Bağlum Belediye stadında bugün (cumartesi) 2. Başkan Hakan Şireci ile birlikte inceleme yapan Teknik Direktör Atilla Gerin "Saha hava şartlarından kaynaklanan nedenlerden dolayı biraz etkilenmiş. Ancak zeminde kar yok. Sıcaklık da bugün -5 derece dolaylarındaydı. Şehir merkezi ile Bağlum arasındaki ısı farkını da hesaplarımıza dahil ediyoruz." dedi.

BİLARDO MAÇINI KAPTAN METİN KAZANDI!
Takımı maç öncesi kaldıkları otelde ziyaret eden yayın yönetmenimiz Vedat Beki, takımın kaptanı Metin Özçınar ile yemek sonrası gerçekleştirdikleri bilardo maçını kaybetti! Takım kaptanı Metin’in oldukça “formda” göründüğü bilardo müsabakasındaki performansının yarınki maçta da görülmesi halinde, Çankırı Belediyespor’un sahadan üç puanla ayrılması işten bile değil.

Öte yandan yarın (pazar) saat 13.30’da Bağlum Belediye stadında oynanacak olan Pursaklarspor-Çankırı Belediyespor karşılaşmasının Sertan Bakan yönetecek.

ÇANKIRI’DAN BİR OTOBÜS TARAFTAR GELİYOR…
Öte yandan geçtiğimiz hafta Trabzon Karadenizspor karşılaşmasında Başkan Şireci’nin “Haftaya Ankara’ya otobüs benden” sözünü yerine getirerek, yarınki (pazar günü) maça Çankırı’dan gelecek taraftar için bir otobüs tahsis ettiği öğrenildi.
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler