Sevda Şireci: Çarşamba günü kongre yok!

Sevda Şireci: Çarşamba günü kongre yok!

Çankırı Belediyespor'un geçtiğimiz günlerde ertelenen kongresi ile ilgili olarak

yapılan haberlerin aslı çıkmadı!

Birkaç gündür bazı çevrelerde ertelenen Çankırı Belediyespor kongresinin 16 Aralık Çarşamba günü yapılacağı şeklinde asılsız haberler yazılmakta ve konuşulmakta. Konu ile ilgili olarak başkanlık görevinden "istifa" eden Sevda Karaali Şireci 'nin bilgisine başvurduk.

KONGRE TARİHİ BELİRLENMEDİ
Çankırı Belediyespor’un ertelenen kongresinin 16 Aralık Çarşamba günü yapılacağı şeklinde çıkan bazı haberler üzerine kendisiyle görüştüğümüz Sevda Karaali Şireci “Henüz kongre tarihi ile ilgili bir karar almadık! Bu haberlerin hangi kaynaklardan ve ne tür amaca hizmet gayesiyle çıktığını anlamış değilim. Belediye Başkanımız İrfan Dinç ile yaptığım görüşmede, kongre ile ortak bir tarih belirleme konusunda anlaştık. Önümüzdeki günlerde bir araya gelerek kongrenin tarihini belirleyeceğiz.” dedi.

MAÇA SAATLER KALA...
Ligin birinci periyodunda kendi sahamızda karşılaştığımız ve 4-0 galibiyetle kapadığımız maçta, Erzurumspor’un şehrimize otobüsle yaklaşık 14 saatlik bir yolculuk sonrası ulaşmasını o günlerde “yadırgarken” aynı olay bugün bizim başımıza geldi!

Anadolu Jet ile Erzurum'a gitmesi gereken takımın, sakat ve cezalı futbolcular nedeniyle yolcu listesindeki değişiklik sonucu 17 kişinin uçabileceği ortaya çıkınca, takımın tamamının Erzurum'a otobüsle gitmesi uygun görüldü.

Dün sabah saat 07.00'de Çankırı'dan ayrılan kafile, akşam saat 20.30 dolaylarında Erzurum'a ulaştı ve kent merkezindeki Palan Otele yerleşti. Kafilede kırmızı kart cezalısı Cemal İşleyen, kart cezalıları Ali İşleyen ve Görkem Alp ile sakat olan Alaaddin yer almadı.

Bugün oldukça kuru soğuğun hakim olduğu bir havada oynanacak olan karşılaşmada Çankırı Belediyespor’un sahaya favori olarak çıkması ve 90 dakikalık mücadele sonrası galibiyetle Çankırı’ya dönmesi ne kadar normal olursa, bunun tersi bir sonuç da ligin en sürpriz maçı olarak değerlendirilir. O yüzden bugünkü maçın kesin favorisi olan Çankırı Belediyespor, geçen hafta kendi evinde son 10 dakikada bıraktığı 3 puanı bugün kazanarak ligdeki yükselişini sürdüreceğine olan inancımız tam.

Ligin son iki haftasına girilirken, bulunduğumuz yerden memnun olmak yerine, kaybettiğimiz puanlara yanarak, play-off şansımızı yitirmiş olmamıza üzüldüğümüzü de belirtmek isteriz.

Bugün saat 13.30’da Erzurum Cemal Gürsel stadında oynanacak olan karşılaşmanın orta hakemi Diyarbakır bölgesinden İbrahim Bülbül yaparken, yardımcılıklarını da Kahramanmaraş bölgesinden Ahmet Karapınar ve Şanlıurfa bölgesinden Ahmet Döğmeci olacak.

Bugün sahada mücadele verecek olan Çankırı Belediyespor'un muhtemel kadrosu şöyle: Ergin, Mustafa, Serhat, Erol, Zafer, Fatih Aktaş, Hasan, Fatih Kılıç, Hüseyin, Ufuk ve Muğdat.

Grubumuzda bugün saat 13.30’da oynanacak olan maçların programları şöyle:
- Ofspor-Tokatspor (Of İlçe)
- Akçaabat Sebatspor-Etimesgut Şekerspor (Akçaabat Fatih)
- Karsspor-Çorumspor (Kars Şehir)
- Bugsaş Spor-Trabzon Karadenizspor (Ankara Ostim)
- Kırşehirsporspor-Pursaklarspor (Kırşehir Ahi)

 

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler