Sevgi Aslan cinayetinde ŞOK gelişme!

Sevgi Aslan cinayetinde ŞOK gelişme!

Çankırı-Yapraklı'dan Aslan ailesinin Ankara’da yaşadığı tüyler ürpertici cinayetin

ayrıntıları ATV ekranlarından yeniden gündeme taşındı!

Çankırı’ya bağlı Yapraklı ilçesine bağlı Dereli bölgesindeki Çiçek Köyü muhtarlığına bağlı Kayapa mahallesinden (köyü) Ali Aslan’ın kızı, Mehmet Aslan’ın oğlu Ömer Aslan'ın eşi Sevgi Aslan’ın 25 Ocak’ta Ankara-Keçiören Çaldıran mahallesi Gözüpek sokaktaki evinin banyosunda, yaklaşık 20 yerinden bıçaklanarak öldürülmesinden bu yana 101 gün geçmesine karşın olayın faili hala bulunamadı.

Polisin yaptığı araştırma sürerken, başta Sevgi Aslan'ın eşi Ömer Aslan ile kızı Sevilay Çalışkan bugün yeniden ATV ekranlarında Müge Anlı’nın “Tatlı Sert” programında “katil” ya da “katilleri” arıyor!

Yalnız bir farkla! O da, vahşice öldürülen Sevgi Aslan’ın kızı Sevilay Çalışkan’ın 6 aylık eşi Adem Çalışkan’la ilgili iddialar olayın seyrini değiştirecek cinsten!

ADEM ÇALIŞKAN, OLAY GÜNÜ İŞTEN ERKEN AYRILMIŞ!
Öldürülen Sevgi Aslan’ın damadı Adem Çalışkan, işyerinde beraber çalıştığı kayınbiraderi Şaban Aslan’ın ifadesine göre cinayetin işlendiği gün, işyerinden “Eve dolap takmaya gideceğim” diyerek ayrılmış!

Bugün ATV’de yayımlanan programa telefonla bağlanan Şaban Aslan “Ben olayın olduğu ilk günden itibaren Adem Çalışkan’dan şüphelendim. Üç aydan bu yana sabah akşam beraber oldum. Sadece ağzından tek bir laf alayım diye. Bana söyledikleri arasında ‘Sen bir cinayet işlesen iki günde açıklarsın.’ dedi. Cinayetten bir gün önce de Adem Çalışkan bana 'Annemin (Sevgi Aslan’ın) evine dolap takmaya gideceğim’ dedi. İnşaat alanı büyük bir saha. Orada çalışan arkadaşlardan biri Adem’in cinayet günü işten erken çıktığını söyledi. Ama Adem bana akşam 6.30’da ‘Bugün dolap götürmedim. Çiftlikte arkadaşlarla beraber yemek yedik’ şeklinde konuştu. O gün üzerinde siyah mont ve siyah spor ayakkabı vardı.” şeklinde konuştu.

Öldürülen Sevgi Aslan’ın kardeşi Şaban Aslan’ın TV ekranlarında verdiği bu ifade olayın şeklini değiştirdi.

ADEM ÇALIŞKAN,
GİZLİ EVLİLİK YAPMIŞ!

Öte yandan bundan 6 ay önce Sevilay Aslan ile evlenen Adem Çalışkan’ın, bu evlilikten önce çalıştığı temizlik şirketinde kendisinden yaşça büyük bir kadınla kaçarak evlendiği de ortaya çıktı.

Olayla ilgili olarak halen 5 aylık hamile olduğunu açıklayan, Sevgi Aslan’ın kızı Sevilay Çalışkan “Bütün bunlar nasıl oldu anlayamıyorum. Ama bu evlilik bitti. Beni 8 ay süresince istediler. Ben evlenmeyecektim. Annemin ısrarıyla evlendim. Bugünden itibaren benim Adem’le yan yana gelmem imkansız.” derken hayli üzüntülüydü. Adem Çalışkan'ın resmi nikah haricinde "imam nikahlı" eşlerinin de olduğu programda ortaya çıktı.

Cinayet günü eşi Adem Çalışkan'ın annesi Sevgi Aslan'ın öldürüldüğü gün eve "siyah mont ve siyah spor ayakkabılı" kıyafetiyle geldiğini doğruladı.

Bugün yaşanan bu gelişmelerden sonra Ankara'daki evinde yaklaşık 20 yerinden bıçaklanarak vahşice öldürülen Sevgi Aslan cinayetinin önümüzdeki günlerde açıklığa kavuşması bekleniyor.

Vahşi bir cinayete kurban giden Sevgi Aslan ile ilgili bugüne kadar gelişmelerin bir özeti olan ve ATV ekranlarında Müge Anlı tarafından gündeme getirilen olayın, bugüne kadar gelişen sürecini özetleyen video görüntülerini haber sitemizin ön sayfasında yer alan "video" bölümünde izleyebilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
9 Yorum
Önceki ve Sonraki Haberler