Sevgi Kolejinin turnuvasına ilgi büyüktü

Sevgi Kolejinin turnuvasına ilgi büyüktü

Sevgi Koleji’nin geleneksel hale getirdiği masa tenisi turnuvası yine renkli

görüntülere sahne oldu. Heyecanın 4 yıldır hız kesmediği turnuvanın bu yılki şampiyonları erkeklerde 6.sınıf öğrenci velilerinden Belediye Başkan Yardımcısı Tuncay Haskılıç olurken, bayanlarda 7.sınıf öğrenci velilerinden Hacer Mintaş oldu.

Sevgi Kolejinin geleneksel hale getirdiği masa tenisi turnuvasının , erkekleriçin bu yıl 4. sü gerçekleştirilirken, bayanlarda ikinci kez düzenlendi. Geçen yıla göre katılımın fazla olduğu turnuvaya toplamda 75 öğrenci velisi katıldı. Cumartesi günü başlayan turnuvanın ilk günü bayanlar arasındaki mücadeleye sahne oldu ve birinciliği Hacer Mintaş alırken, Melahat Kaymak ikinci, Nuray Alabay da üçüncü oldu.

Pazar sabahı kahvaltı ile başlayan erkekler arası mücadelede birinciliği Belediye Başkan Yardımcısı Tuncay Haskılıç alırken, Muharrem Mintaş ikinci, Ali Kural da üçüncü oldu. Turnuvanın en ilginç sonuçlarından birisi de Mintaş ailesinin erkekler ve bayanlarda dereceye girmesi oldu.

Turnuvayla ilgili Sevgi Koleji müdürü Mehmet Ali Akbaş; ”Bu turnuva ile birlikte bu gibi sosyal aktivitelerle velilerimizin eğitime olan ilgilerini daha da artırmayı hedefliyoruz. Ayrıca sosyal yaşamlar alanları oldukça az olan Çankırı’da öğrenci velilerimizin eğlenceli bir hafta sonu geçirmelerini istedik. Özellikle bayanların ilgisi, bu tip aktivitelere ne kadar ihtiyaç olduğunu göstermekle birlikte kadınlarımızın sosyal yaşam içinde rol alma yönündeki isteklerini de ortaya koydu” dedi.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler