Şok iddia!

Şok iddia!

Ezel'den beri birlikteler. Bu aşk yakında patlayacak sanırım.

Cansu Dere ile Cem Yılmaz’ın ilişkisinin bittiğini, söyleyen kişiye güvenmiş ve haberi ilk ben yazmıştım. Cem Yılmaz da “Ne yazıyorsa doğrudur” diyerek kabul etmişti. Bu kişi şimdi de Cansu Dere ile Kenan İmirzalıoğlu’nun birlikte olduğunu söylüyor. Ben inanmadım. “Yok, bu ikilinin arasında aşk haberi hep çıkar ama olmaz. Yani hiç kabul etmediler” dedim. Biliyorsunuz, ‘Yandım Ali’ filminde bir kez daha aşk yaşadıkları iddia edilmiş ve o zaman da Cem Yılmaz ile Cansu Dere ayrılmıştı. Şimdi bir kez daha iki tarafa da bu soruyu sordum.

İkisi de malum; kabul etmediler. Ancak bana söyleyen kişi o kadar iddialı ki, ben de sizinle paylaşmak istedim. Hem biliyorsunuz, magazin böyledir; önce kabul etmezler, sonra el ele çıkarlar. Bizim yüzümüz kızarır, onlarınki kızarmaz. Ancak Cansu Dere, Cem Yılmaz’dan ayrıldı ama Kenan İmirzalıoğlu, Zeynep Beşerler ile hâlâ sevgili. Tamam, Zeynep Beşerler’i gecelerde hep yalnız ve başka birileriyle görüyorum ama o Kenan ile sevgili olduklarını her fırsatta tekrarlıyor. Bu yüzden olacakları beklemek en iyisi diye düşünüyorum. Bu arada Kelebek yazarı sevgili Mevlüt Tezel’e Başbakanımızın da sık sık dile getirdiği “Gözleri var görmezler, kulakları var duymazlar” lafıyla yanıt vermek istiyorum. Mevlütcüğüm, ben görüyorum, duyuyorum ve yazıyorum.

Ve ‘Siz Uyurken’ köşesi o kadar çok beğeniliyor ki, bazen sırf bu köşe için gece yarısından sonra, yani köşelerinden “Magazini çok iyi bilirim” diye ahkâm kesenler uyuduktan sonra sokağa çıkıyorum. Magazinciyim diyen herkese de tavsiye ediyorum. Çünkü magazin hayatın içinde olmaktır, ben de öyle yapıyorum. (Habertürk-Esin Övet)
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler