Şok iddiaya jet hızıyla açıklama!

Şok iddiaya jet hızıyla açıklama!

Takvim gazetesinde yer alan şok iddia: "Erdoğan'ın 2 yıldır yasak aşk yaşadığı dansçı sevgilisinden bebeği var!"

Herkesin merak ettiği büyük sorunun ne olduğuyla ilgili şok bir iddia magazin kulislerinde dolaşmaya başladığı şu günlerde Mustafa Erdoğan'dan açıklama geldi.

TAKVİM GAZETESİNDE YER ALAN O İDDİA:
Mustafa Erdoğan, 2 yıldır "Anadolu Ateşi" dans grubundaki bir dansçıyla yasak aşk yaşıyordu. Erdoğan, birlikte olduğu iddia edilen dansçı aşkından yaklaşık 1 yıl önce baba oldu. Yine iddialara göre; eşinin dansçı sevgilisinden bebek sahibi olduğunu öğrenen Gülben Ergen, Mustafa Erdoğan'la evini ayırma kararı aldı.

ERDOĞAN'IN AÇIKLAMASI
Bu iddia üzerine Mustafa Erdoğan'dan gelen açıklama ise şöyle:

01 Mart 2011 tarihinde (bugün) bir gazetede şahsım, ailem ve temsil ettiğim kurumumla ilgili asılsız, çirkin ve gerçeklerle uzaktan yakından ilgisi olmayan bir habere ilişkin bu zamana kadar özel hayatımla ilgili medyada yer almama prensibime rağmen bir açıklama yapma zorunluluğu duydum.

Bugüne kadar toplum değerlerine ve benim dünya duruşuma aykırı pek çok haber veya yoruma, basın özgürlüğü açısından herhangi bir sözlü, yazılı veya hukuki cevap hakkı kullanmamıştım. Ancak bugünkü haber, ahlak dışı bir üslupla yayınlanmakla kalmamış, bırakın basın meslek ilkelerini, insan haklarına aykırı bir yaklaşım sergilemiştir.

Hiçbir iyi niyeti ve hoşgürüyü hak etmeyen bu tutum karşısında sessiz kalmak, sadece benim değil, eşimin, çocuklarımın, ailemin ve Anadolu Ateşi’ndeki emek sahiplerinin hak etmediği bir tepki olurdu. Bu nedenlerle, haberi yayınlayan gazeteye ilişkin avukatım aracılığıyla hukuki hakkımı aramak üzere bir süreç başlattığımı belirtmek isterim. Bugüne kadar bu ve benzeri haberlere ilişkin göstermiş olduğum toleransın, sabır ve sinir sınırlarını zorladığını ve bu habere imza atanları vicdanlarına havale ettiğimi söylemek isterim.

Saygılarımla, Mustafa Erdoğan"

GÜLBEN ERGEN'DEN İLGİNÇ MESAJ
Günboyu gazetecilerin telefonla ulaşmaya çalıştıkları Gülben Ergen ise, twitter'dan 13.30 dolaylarında yayımladığı mesaj ise hayli düşündürücü:

- Beni arayan gazeteci arkadaşlar açıklama yapması gereken ben değilim. Fikrimi soranlar. Fikrim yok. Nokta.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler