Şok ihbar! Turgay Haydarı 3 kişi katletti!

Şok ihbar! Turgay Haydar'ı 3 kişi katletti!

27 gündür kendisinden haber alınamayan "marketçi" Turgay Haydar ile ilgili şok ihbar

mektubu, yaşananlara yeni bir boyut kazandırdı!

Kendisinden 27 gündür haber alınamayan ve "öldürülmüş" olabileceği kanaati her geçen gün artan Turgay Haydar'ı, başta Ankara ve Zonguldak'tan gelen "özel arama" timlerinin Çankırı içerisindeki yoğun arama faaliyetlerinden bugüne kadar herhangi bir sonuç alınamadı.

10 Şubat tarihinde Sözcü18.com olarak yaptığımız "Şüpheli M.Y. tutuklandı ve cezaevinde" başlıklı haberimizle birlikte, okuyucularımızdan konu ile ilgili bilgisi olanlara yaptığımız çağrı, beklenmedik bir gelişmeyi beraberinde getirdi.

[email protected] adresine mesaj gönderen bir okuyucumuz "Olayın faillerinin 3 kişi olduğunu ve öldürülen Turgay Haydar'ın cesedinin K........ bölgesinde bulunduğunu" belirtti. Aldığımız ihbarı emniyet teşkilatına aktararak, cesede ulaşılması konusunda yardımcı olduk.

Ancak, gelen ihbarda belirtilen noktada emniyet birimlerinin yapmış oldukları aramalarda Turgay Haydar'ın cesedine ulaşılamadı.

Sözcü18.com olarak yaptığımız çağrıya "yanıt" veren okuyucumuzun "gönderdiği mesajında" kurmuş olduğu cümlelerin "samimiyetinden" destek alarak, bir çağrı daha yapmayı uygun bulduk.

Sayın İhbarcı; hala kendisine ulaşılamayan Turgay Haydar'la ilgili olarak bildiklerinizi daha geniş bir şekilde aktarmanızı ve emniyet birimleriyle irtibata geçerek olayın aydınlanmasına katkı sağlamanızı "insani sorumluluk" anlayışından yola çıkarak sizden rica ediyoruz. Lütfen bu çağrıya kulak veriniz ve bildiklerinizle halen kendisine ölü ya da diri ulaşılamayan Turgay Haydar olayının bir şekilde sonuçlanmasına katkı sağlamanızı bekliyoruz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler