SON DAKİKA: Belediyesporda 12 futbolcu boşa çıktı!

SON DAKİKA: Belediyespor'da 12 futbolcu boşa çıktı!

Türkiye Futbol Federasyonu'nun internet

sitesindeki bilgiye göre Çankırı Belediyespor'un 12 futbolcusu ile olan sözleşmeleri bugün itibari ile feshedildi. Federasyonun www.tff.org sayfasında Çankırı Belediyespor'un 2009-2010 profesyonel kadrosu içerisinde yer alan isimlerden Serhat Büyükbayrak, Erol Sökmen ve Alaaddin Özsoy dahil olmak üzere Ali ve Cemal İşleyen, Ergin Kaynak, Fatih Aktaş, Gökhan Günaydın, Halil İbrahim Odacı, Mustafa Duruer, Ufuk Özbek ve daha önce kulüp tarafından bonservisi kendisine verilen Özgür Atılgan serbest kaldılar.

YÖNETİMİN KESTİĞİ CEZALARA İTİRAZ...
Çankırı Belediyespor yönetiminin aldığı kararlarla, başta kulübü ve başkan Sevda Karaali Şireci'yi küçük düşürücü beyanatlar ile, kadro dışı bırakılan ve 3 gün üst üste antrenmana çıkmayan Gökhan, Fatih Aktaş, Hüseyin, Alaaddin, Ali Hıdır, Cemal İşleyen, Ali İşleyen, Serhat, Mustafa, Halil İbrahim, Muğdat, Ufuk, Emrah Görkem Alp ve Ergin Kaynak'a toplam 18 bin TL ceza verildiği ve bu cezalara itiraz edildiği de öğrenildi.

Kulüp yönetimi tarafından alınan kararda futbolcuların uyarılmasına rağmen antrenmanlara katılmadıkları noterce de tespit edilmesinin ardından futbolculara para cezası verildi.

Sözcü18.com haber merkezinin elde ettiği bilgilere göre Serhat Büyükbayrak, Alaaddin Özsoy ve Ergin Kaynak'ın Diyarbakır Büyükşehir Belediye Diskispor'la, Erol Sökmen'in de Tepecikspor'la  anlaştıkları öğrenildi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler