Ticaret Odası üyelerine web üzerinden hizmet

Ticaret Odası üyelerine web üzerinden hizmet

Geçmişi hatırladığımızda 81 ilin ticaret ve sanayi odaları arasında web sayfası

bulunmayan iller arasında olan Çankırı, değişen oda yönetimi ile birlikte bugünlerde verdiği hizmetlerin bir bölümünü üyelerine internet aracılığı ile verebilir duruma geldi.

Ticaret ve Sanayi Odasına kayıtlı üyeler bundan böyle başta oda aidat ödemelerini kredi kartı ile online yapabilecekler. Ayrıca faaliyet belgesi alımı işlemi de odanın web adresi üzerinden online yapılabilecek.

Oda hizmetlerinde yapılan böylesi bir değişiklik ile ilgili olarak kendisiyle görüştüğümüz Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hayrettin Çelikten “Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi olarak, odamız üyesi kuruluşların, üyesi bulundukları odamızın hizmetlerinden en kolay ve hızlı bir şekilde faydalanmasını arzu ediyoruz. Bizim bu arzumuzla birlikte oda üyelerinin de en güzel hizmeti hakettiklerini düşünüyoruz. Yeni hizmete giren web sitemiz sayesinde özellikle uzak ilçelerimizde faaliyet gösteren odamız üyelerine çok büyük kolaylıklar sağlamış olacağız. Yeni hizmetimizle ilgili çalışmalardan üyelerimizi bilgilendirmekle birlikte verilen hizmetten faydalanma yöntemlerini öğretmek amacıyla kısa süreli eğitimler vereceğiz. Bunun yanısıra web sayfamız üzerinden online işlemleri kullanacak odamız üyelerinin, bu hizmetlerimizden faydalanabilmeleri için bir defaya mahsus olmak üzere kullanıcı şifrelerini almaları gerekmekte.” dedi.

Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin www.catso.org.tr adresi üzerinden başta borç sorma / borç ödeme, faaliyet belgesi, sicil tasdiknamesi, firma sorgulama ve belge kontrol hizmetlerini online olarak yapmaları mümkün.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler