Tiyatro ve sinema sanatçısı Can Gürzap için tören düzenlendi

Tiyatro ve sinema sanatçısı Can Gürzap için tören düzenlendi

İstanbul'da hayatını kaybeden tiyatro ve sinema sanatçısı Can Gürzap için Atatürk Kültür Merkezi'nde tören düzenlendi. Gürzap'ın cenazesi Taksim Camii'ne götürüldü. Törene sanatçı dostları ve sevenleri katıldı.

İSTANBUL'da hayatını kaybeden tiyatro ve sinema sanatçısı Can Gürzap için Atatürk Kültür Merkezi'nde tören düzenlendi. Can Gürzap'ın cenazesi düzenlenen törenin ardından Taksim Camii'ne götürüldü. Sanatçı dostları ve sevdikleri Gürzap'ı anlatırken gözyaşlarına boğuldu.

SİYASET VE SANAT DÜNYASINDAN BİRÇOK İSİM KATILDI

Tiyatro ve sinema sanatçısı Can Gürzap tedavi gördüğü hastanede 1 Aralık Cuma günü 79 yaşında hayatını kaybetti. Usta oyuncu için bugün Atatürk Kültür Merkezi'nde tören düzenlendi. Gürzap için düzenlenen törene eşi Arsen Gürzap, kızları Ayşe Gürzap ve Elif Gürzap başta olmak üzere, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Derya Baykal, Haldun Dormen, Işıl Yücesoy gibi çok sayıda sanatçı dostu ve sevenleri katıldı. Tören Can Gürzap'ın hayatını anlatan video gösterimiyle başladı. Tören'de Can Gürzap'ın yakın dostları sanatçıyı anlatırken ailesi ve dostları gözyaşlarına hakim olamadı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler