Uzun süreli elektrik kesintilerine devam!

Uzun süreli elektrik kesintilerine devam!

Çankırı geneline elektrik dağıtım hizmeti veren Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş.

(BEDAŞ) uzun süreli kesintilere devam ediyor.

BEDAŞ’tan yapılan son açıklamaya göre 7 Mayıs Cuma günü Şabanözü Organize Sanayi Bölgesinde 11.00-14.00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacak. 3 saat olarak açıklanan elektrik kesintisinin Organize Sanayi bölgesinde nasıl bir zarara yol açacağı konusunda henüz bir bilgi yok. Ancak bu kesintinin Şabanözü Organize Sanayi bölgesinde faaliyet gösteren birçok işletmeyi zor durumda bırakacağı gün gibi aşikar.

8 ve 9 MAYIS’TA 6’ŞAR SAAT KESİNTİYE DEVAM!
Öte yandan Çankırı Merkez’de sürdürülen 6’şar saatlik kesintilere hafta sonunda da devam edilecek. BEDAŞ’tan yapılan açıklamaya göre “bakım ve onarım çalışmaları” nedeniyle 8 Mayıs 2010 Cumartesi günü 09.00 – 15.00 saatleri arasında elektrik verilemeyecek yerler; Merkez’e bağlı Karataş ve Tabakhane mahallesi ile,

9 Mayıs 2010 Pazar günü 09.00 – 15.00 saatleri arasında elektrik verilemeyecek yerler; Merkez ilçeye bağlı Buğdaypazarı Mahallesi, Esentepe, Şehit Eyüp Gönen, Beşkavak ve Şehit Mustafa Demir Caddesi, TOBB İlköğretim Okulu civarı, Abdulhalik Renda Mahallesinde bulunan Fidanlık Caddesi, Çilingir Fevzi Sitesi ve civarı.
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler