Ve Tuncay Haskılıç konuştu: 1 maaş süresince bekleyeceğim!

Ve Tuncay Haskılıç konuştu: 1 maaş süresince bekleyeceğim!

Çankırı Belediye Başkan Yardımcılığından alınarak Özel

Kalem Müdürlüğü görevine atanan Tuncay Haskılıç, gelişmeleri ve yaşanan süreci Vedat Beki'ye değerlendirdi. Haskılıç "Tarafıma verilen sözler yerine getirilmediğinde, tavrımda değişiklik olabilir" dedi.

Çankırı Belediye Başkan Yardımcılığından alınarak Özel Kalem Müdürlüğüne atanan Tuncay Haskılıç, Sözcü18.com editörü Vedat Beki’nin sorularını yanıtladı.

Çankırı Belediyesinin yeni Özel Kalem Müdürü Tuncay Haskılıç, “Yaşanan süreci sizler gibi ben de izliyorum” derken ilginç açıklamalarda bulundu. İşte Tuncay Haskılıç’ın Vedat Beki’ye yaptığı açıklama:

BENDEN 1 MAAŞ ALIMI SÜRE İSTENDİ!
“Belediye Başkan Yardımcılığından alındığımı ve Kültür Müdürlüğüne atandığımı belirttiler. Daha sonra yaşanan bir karışıklıktan dolayı, Özel Kalem Müdürlüğüne atandım! Ayın 14’üne kadar vekaleten Başkan Yardımcılığım devam edecek! Yeni Belediye Başkan Yardımcısının bu tarihte göreve başlayacağı bilgisine sahibim. Bununla birlikte muhasebeden tarafıma ‘bir maaş alımı kadar anlayış göstermem’ söylendi. Ben de bu sürenin takipçisi olacağım. Bakalım şahsıma verilen söz yerine gelecek mi hep birlikte göreceğiz.”

BU SÜRECE 6 AY DAYANMAM İMKANSIZ!
Tuncay Haskılıç’ın bu cümleleri sonrası “Yani, Arif Çiyan Belediye Başkan Yardımcılığında 1 ay mı kalacak? Bunu mu demek istiyorsunuz?” sorumuza, yeni Özel Kalem Müdürü Haskılıç“Bana söylenilen o! Zaten bu sürece benim 6 ay gibi uzun bir süre dayanmam mümkün değil” şeklinde yanıt verdi.

“İstifa etmeyi düşünüyor musunuz?” şeklindeki soruya ise Tuncay Haskılıç “Şimdilik böyle bir düşünce içerisinde değilim. Ancak süreci görelim, tarafıma verilen sözlerin yerine gelip gelmemesi durumunda o günkü şartlara göre yeni bir değerlendirme yapmayı düşünürüz” dedi.

Tuncay Haskılıç, sözlerini "Görevden alındığım andan itibaren telefonlarım susmuyor! Vatandaşın şahsıma karşı göstermiş olduğu sevgiye ve ilgiye sonsuz müteşekkirim. Böylesi bir olay sonrası bana destek ve moral veren tüm dostlara sevgilerimi sunuyorum" şeklinde tamamladı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler