Verimli bir hafta, dileyin, isteyin ve harekete geçin...

İyi haftalar Sözcü18 okuyucuları. Genel olarak verimli ve iyi etkiler altında olduğumuz bir haftaya giriş yapıyoruz. Güneş’in Balık Burcu'na geçmesi ve 22 Şubat’ta Fomalhaut sabit yıldızıyla kavuşumu, Mars ve Venüs’ün, tüm hafta kavuşum halinde hareket etmesi ve açıları, harekete geçmek ve girişimlerimiz açısından destekleyici etkiler sunuyor.

Öncelikle Güneş’in Balık Burcu'ndaki seyahati boyunca odağımızda duygusal konular, ruhsal sağlık, şifa, yardımseverlik ve inançlar olacaktır. Aynı zamanda bu dönem daha duyarlı, daha merhametli olacağız. Bir süredir gökyüzü Satürn yönetimindeydi ve birçok kişiyi bir hayli zorladı. Güneş’in, Jüpiter yönetimindeki Balık Burcu'na geçmesiyle bu ağır ve karamsar enerji biraz olsun dağılacaktır. Balık, teslimiyetle, resmin bütününü görme ve akışa güvenip teslim olmakla alakalıdır. Satürn’ün mantığı ve kuralcılığı yerini Jüpiter’in iç sesine ve sezgilerine bırakacak. Yaratıcılığımızın ve sezgilerimizin de son derece artacağı bir zaman diliminde olacağız.

Özellikle haftanın ilk yarısı, iş girişimleri, başlangıçlar hem iş hem ilişkiler adına harekete geçme açısından verimli ve faydalı etkiler var. Yeni başlangıçlar, hayallerimiz adına aksiyon alma, girişimlerde bulunma anlamında destekleyici bir etki mevcut... Değerlendirilebilir.

22 Şubat günü Güneş dört kraliyet yıldızından biri olan Fomalhault ile kavuşacak. Fomalhault, diğer kraliyet yıldızları gibi başarı ve yükseliş vaat eder. Dört büyük melekten Cebrail ile temsil edilir ve ‘Güneyin Bekçisi’ olarak geçer. Yüksek ahlak koşulu ile gelen şansı ve başarıyı temsil eder. Salı günü hayata dair isteklerimize ve hayallerimize odaklanmak, yardımlarda bulunmak, her türlü şifa çalışması ve meditasyon için değerlendirilebilir.

Perşembe ve Cuma günü etkili olacak olan Merkür Uranüs sert açısı, iletişimde, elektrik elektronikte ve ticarette bir  takım pürüzlere sebebiyet verebilir. İletişimde ani çıkışlar, pot kırma veya düşünmeden konuşmaya dikkat etmek iyi olacaktır. Trafikte ve yolculuklarda da dikkat edilmesi gerekir. Rüzgar artışı, ani hava değişimleri, ani soğumaları da getirebilir.

Genel olarak şanslı etkilerin olduğu verimli bir haftaya giriş yapıyoruz. Fırsatlarla dolu geçmesini dilerim...

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.