• BIST 103.328
  • Altın 193,733
  • Dolar 4,6527
  • Euro 5,4829
  • Ankara : 13 °C
  • İstanbul : 19 °C
  • İzmir : 18 °C
  • Çankırı : 10 °C
  • Antalya : 23 °C
  • Eskişehir : 11 °C

Belediyenin sesi kesildi

Belediyenin sesi kesildi
"Şehrimize taze balık gelmiştir" gibi anonslar yaşanan arızanın giderilememesi nedeniyle yaklaşık 15 gündür yapılamıyor.

Çankırı Belediyesi tarafından şehir merkezinde yapılan anonslar yaklaşık 15 gündür yapılamıyor.

Çankırılılar da anonsların yapılamaması nedeniyle başta şehre taze balık gelip gelmediğini öğrenememekle birlikte, kim ölmüş kim kalmış gibi haberlerden de bugünlerde yoksunlar.

Sözcü18 Haber Merkezinin elde ettiği bilgilere göre son günlerde cenazesi olan vatandaşların belediyeyi arayarak "anons taleplerine" belediye görevlilerinin "Sistem arızalı anonsu yapamıyoruz" şeklinde yanıt verdikleri öğrenildi.

Şehir merkezinde yaşayan birçok insanın yapılan anonslardan şikayetçi olduğu da gözönünde bulundurulursa, bugünlerde Çankırı şehir merkezinde yaşanan "anons krizi"nin nasıl çözüleceği merak konusu.

REFERANDUM YAPILABİLİR!

Şehir merkezinde Belediye tarafından yapılan anonslardan "rahatsız olan vatandaş" ile "Kimin öldüğünden haberimiz olmuyor! Cenazemizi de eşe dosta haberdar etmekte güçlük çekiyoruz! Hele hele balık geldi mi gelmedi mi hiç bilmiyoruz" şeklinde serzenişte bulunan "vatandaş" olduğu düşünüldüğünde, Çankırı Belediye Meclisi'nin konuyu kendi arasında tartışarak "anonsların devam mı" yoksa "tamam mı" kararını sokaktaki vatandaşın oyuna sunması herhalde işin en çıkar yolu.

Ne dersiniz? Ufukta bir "anons referandumu" görülür mü!

UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Yorumlar
kompleksli emin
18 Şubat 2012 Cumartesi 14:18
El cevap...
anons olayını destekliyorum... sesi ayarlanıp estetik hale getirilsin yeter dedim... bazı büyük beyinli olduğunu iddia eden "vatandaşlar" karşı çıkmış... bişiler gevelemiş... hatta anonslarla köy gibi olduğumuzu, yabancı öğrencilerin güldüğünü felan söylemişler... kompleksin tarifini örneklerle betimlemiş resmen... estetik yapın, sesini kısın, bir iki saat düzenlemesi herkes duysun... güne anonstan duayla başlayan iller, çankırıdan büyük ilçeler var... başkası gülermiş, şöyle rezillikmiş... başka yerde yok sadece çankırıda var diyorsanız bırakın Çankırının da kendine has bir şeyi daha olsun...
88.243.10.248
ARİF YÜKSEL
17 Şubat 2012 Cuma 14:36
Çankırı TV kurulmalıdır
Şu anda ilimiz de büyük ihtiyaç olan Çankırı TV bir an önce kurulmalıdır. Belediye Başkanımız Sayın İrfan Dinç ile Çankırılı işadamlarımızın maddi destekleri ile, Çankırı TV'nin faaliyete geçirilmesi en büyük dileğimizdir. Ölüm ve kan arama ilanları başta olmak üzere, diğer ilanların da kurulacak olan Çankırı TV'de yayınlanması daha etkili olacaktır. Maalesef her ilin kendi özel TV kanalı var olmasına karşın, Çankırı'mız bu önemli kültür hizmetinden yoksun bulunmaktadır. Bunun için en kısa süre de, Çankırı TV'nin kurularak Canlı yayına başlamasını temenni ediyorum.
85.110.159.41
......
17 Şubat 2012 Cuma 12:55
komiklik
Çankırının her şeyi bitti artık sadece anons derdimiz kaldı. "Ölüyü diriyi ....., gözünüzü hoparlöre diktiniz" Bence ölüm anonsları çok iyi ve ucra köşelerde ikamet edenler için süper. Ölüm anonsları ölen kişilerin yakınlarının isteği üzerine yapılıyor. Bu kadar neden rahatsızlık duyuyorsunuz. Bir gün sizin de anonsunuz yapılr. Bırakın böyle ufak tefek konularda gürültülü yorumları da, Çankırı için yapılması gereken çok işler var onları dile getirelim.
88.225.164.84
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Sözcü 18 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : .../... | Haber Yazılımı: CM Bilişim