• BIST 103.235
  • Altın 197,827
  • Dolar 4,7171
  • Euro 5,5018
  • Ankara : 18 °C
  • İstanbul : 25 °C
  • İzmir : 28 °C
  • Çankırı : 23 °C
  • Antalya : 25 °C
  • Eskişehir : 21 °C

"Çankırıspor'u desteklemeliyiz"

Çankırısporu desteklemeliyiz
Dora Otomotiv Cam Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Akkoç Sözcü18'e konuştu.
Çankırıspor'un ana sponsor firmalarından olan Dora Otomotiv Cam Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Akkoç "Çankırıspor'u özlenen başarılara götürme yolunda ilerleme isteniyorsa her Çankırılı ama az ama çok Çankırıspor'a destek vermelidir." dedi.
 
Sözcü18 Genel Yayın Yönetmeni Vedat Beki'ye konuşan Burhan Akkoç "Çankırı şehri Çankırıspor'la bilinecek ve tanınacaktır. Çankırıspor'un şehrin tanıtımına olan katkısı yadsınamaz. Bunun yanısıra şehrin tek profesyonel spor kulübü olan Çankırıspor'un başta PTT 1. Lig ve Süper Lig'de mücadele edebilme ihtimalini de yok sayamayız. Çankırıspor'un elde edeceği başarılarla ortaya çıkabilecek sinerjinin de Çankırı'ya ve Çankırı insanına neler kazandıracağını düşündüğümde heyecanım daha da artıyor. O yüzden bizler firma olarak Çankırıspor'a yapabildiğimiz düzeyde destek oluyoruz. Ancak bu destek sadece bizler gibi birkaç firma düzeyinde kalmamalı. Her Çankırılı az ya da çok bir şekilde Çankırıspor'a desteğini göstermeli" dedi.
 
ZAMAN ÇOK ÖNEMLİ
Kızılırmak Kavun Festivalinde kısa bir süre de olsa Başkan Sevda Karaali ile görüşme imkanı bulabildiğine işaret eden işadamı Burhan Akkoç "İşlerimiz nedeni ile çok fazla görüşme fırsatımız olmamıştı. Festivalde yarım saat olsa da görüştük. Kulübün bu günlerde sezon başlamadan önce otobüs alma projesi varmış. Kendisi yapılan çalışmaları bana aktardı. Kadın başına bunca işi yapabilen, kulübü ayakta tutan, kulübün çok daha iyi şartlarda profesyonel liglerde mücadele etmesi için ter akıtan bir insana biz Çankırılılar olarak sahip çıkmamız gerektiği kanaatindeyim. Kendisini ilgiyle ve takdirle izliyorum. Laf üreterek, kısır çekişmeler içesine girerek başarı elde edilmez. Başarı beraberinde icraat ister. Çünkü zaman en büyük sermayedir. Konuşarak, öteleyerek zaman savurganlığı yapıyoruz. Çankırıspor ile ilgili olarak yapabileceğimiz ne varsa bugün de yapmalıyız yarın da. Ben şahsen Sevda hanımın işini büyük bir ciddiyet ve özenle yaptığına yürekten inanıyor, kendisini de Çankırı'ya ve Çankırıspor'a yapmış olduğu hizmetlerden dolayı kutluyorum" dedi.
 
burhanakkoc-doraglass-cankiri-sozcu-resim-081.jpg
 
KIZILIRMAKLI ÇOCUKLARA FORMALAR DORA CAM'DAN
Kızılırmak Kavun Festivali'nde stant açan Çankırıspor Kulübü, gerçekleştirdiği tescilli ürün satışı ile davetlilerin ve de özellikle çocukların büyük ilgisini çekti.
 
Kızılırmaklı çocukların ilgisini farkeden işadamı Burhan Akkoç Başkan Sevda Karaali'ye "Çocukların formaları benden" diyerek kulübe yaptığı sponsorluğun üzerine forma satışlarına da destek sağladı. İşadamı Akkoç'un bu jesti özellikle çocukları fazlasıyla sevindirirken Başkan Karaali'yi de fazlasıyla duygulandırdı.
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Yorumlar
yilmaz
07 Eylül 2013 Cumartesi 23:20
gerçek çankırılı böyle olur
Sayın Burhan bey şahsen sizi tanımam ama demek ki gerçek Çankırılılar daha bitmemiş. yanlız şunu iyi biliyorum gurbetteki Çankırılılar memleketine daha bağlı ve duyarlı siz ve sizin gibi Çankırılılardan Allah razı olsun eğer her Çankırılı elinden gelen yardımı esirgemese inanın Çankırı da layık olduğu yerde olur Çankırı'yı da tanımayan Türkiye'de kimse kalmaz bizler içeride tutkun değil de dışarıda memleketimizin kimetini biliyoruz herhalde o da gurbetin verdigi eziklikten dolayı herhalde halbisi dışarıda o kadar durumu iyi Çankırılı var ki Çankırıspor'a bir otobüs bile alabilirler alsalar
94.218.125.55
hasan akkoç
29 Ağustos 2013 Perşembe 15:18
Dayıma da bu yakışır
Buradan büyüğüm olarak dayıma teşekkür ederim deslekleyeceğine de inanıyorum.
78.165.183.55
Hakan
25 Ağustos 2013 Pazar 10:11
Teşekkür
Doraglass Yön Krl Bşk Burhan beye destekleri için teşekkürler. Allah razı olsun.
188.57.136.52
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Sözcü 18 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : .../... | Haber Yazılımı: CM Bilişim