Başkan Selçuk Çetine hemşeri ziyaretleri

Başkan Selçuk Çetin'e hemşeri ziyaretleri

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin’in son ziyaretçileri Ankara Çankırı Dernekleri

Federasyonu ve Çankırı Şabanözü Köy Dernekleri oldu. Başkan hemşerileri ile makamında hoş bir sohbet gerçekleştirdi.

Başkanın ilk görüşmesi Ankara Çankırı Dernekleri Federasyonu heyeti ile oldu. Federasyon Genel Başkanı Adem Can, Sivricek Köyü Derneğinden Hasan Çelik ve Şaban Gürbüz, Hisarcık Kayı Köyü Derneğinden Selahaddin Özcan’ı makamında ağırlayan Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, hemşerileri ile bir süre sohbet etti.

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, “Pursaklar’ı devraldığımızda birçok kişinin gücüne gidebilir ama Pursaklar köydü. 6 sene içerisinde yaptığımız çalışmalarla Pursaklar ilçe oldu. Şu anda Ankara’nın en popüler ilçesi Pursaklar. Hemşerilerimiz bu başarılarla bir Çankırılı olarak gurur duyuyor. Bunları bilmek bizleri mutlu ediyor” dedi.

Federasyon Genel Başkanı Adem Can, hemşerileri olan Başkan Selçuk Çetin’in başarılı çalışmalarının Çankırılılar tarafından büyük takdir topladığını ifade etti. Adem Can Pursaklar’daki çalışmalarından ve derneklere olan desteğinden dolayı Başkan Selçuk Çetin’e teşekkür etti.

ZİYARETLER, ŞABANÖZÜ BAKIRLI, SİVRİCEK ve
HİSARCIK KAYI KÖYÜ DERNEKLERİ İLE DEVAM ETTİ...

Başkan, Çankırı Dernekleri Federasyonu’ndan sonra Çankırı Şabanözü Bakırlı Köyü Derneği, Sivricek Köyü Derneği, Hisarcık Kayı Köyü Derneğinden yetkilileri makamında ağırladı. Bakırlı Köyü Derneğinden Fikret Karaali ve beraberindeki dernek yetkilileri başarılı çalışmalarından ve derneklere desteğinden dolayı Başkan Selçuk Çetin’e çiçek sundular.

İlçedeki sivil toplum kuruluşları ile işbirliği içerisinde olmanın önemine değinen Başkan Selçuk Çetin, “Pursaklar’da yaşayanların yarıya yakın kısmı Çankırılı hemşerilerimizden oluşuyor. Çankırı dernekleri ve ilçemizdeki diğer hemşeri dernekleri ile sıkı diyaloglar içerisindeyiz. Sivil toplum kuruluşlarının özellikle de hemşeri dernekleri insanları bir araya getirir, kaynaştırır, yörenin kültürel kimliği hemşeri dernekleri sayesinde korunur. Sivil toplum kuruluşlarının bu görevlerini yerine getirebilmelerini kolaylaştırmak ve hemşerilerimizin birlik olabilmelerine katkıda bulunmak amacıyla imkânlarımız dâhilinde onlara destek olmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler