Bu topa girmeyecektim ammaaaa...

Yerel seçimlere 3 gün kala bu kadar sabretmişken,ülkemizin geleceği için,Cumhurbaşkanımızın emekleri ve yalnızlığının gayreti için,her ne kadar baba ocağı MHP ye dönmüş olsam da kalbimin yarısının hala AK Partide attığı için yazmayacaktım.

Lakinnnnn...

Son günlerde duyduklarım,özelden aldığım mesajlar,sosyal medyadan okuduklarım yazmazsam yarın Hakkın divanında hesap veremeyeceğim gerçeğiyle yüzleştirdi beni.

Bana bakın kendini bilmezler;

Hem gözlerinizi,hem de kulaklarınızı dört açıp bakın.

İyi dinleyin.

Anlamıyorsanız 500 kere tekrar tekrar okuyun.

Cahillik kabahat değil ammaaaa

Kötü niyet büyük kabahat.

Rahat bırakın Çankırılıyı.

İşle, aşla, hizmetle tehdit etmekten vazgeçin.

Siyaset bilmezler,

Ülkü bilmezler,

İlke bilmezler,

İttifak ne anlama gelir...

Bırak “doktirinini, felsefesini”

Sözlük anlamını bilmeyen CAHİLLER...

Önce öğrenin, saldırdığınız, salladığınız, tehdit ettiğiniz parti kim?

Siyasi duruşu ne?

Aslı asaleti nereye dayanıyor?

Söz konusu vatansa kime biat edip kiminle hareket ediyor?

Tüm bunlara rağmen siz hala Çankırılı seçmeni ”MHP gelirse Reis hizmet göndermez, para göndermez, sizin hepinizi işten çıkarırlar, aklınızı başınıza alın” diye tehdit ediyorsanız; Siz düpedüz Recep Tayyip Erdoğan'a Cumhur İttifakındaki ortaklık sözlerine rağmen, ilkeli ve prensipli, dürüst duruşuna rağmen resmen Cumhurbaşkanına “Sözünde durmayacak DÖNEK ve YALANCI” diyorsunuz!

Cumhur İttifakı'ndan seçilecek belediyelere böyle bir uygulama yapılacağı bilgisiyle konuşuyorsanız bunu seçmene İSPAT edin. Seçmen seçimi ona göre yapsın.

Elinizde “MHP'nin kazandığı belediyelere hizmet ve kaynak aktarılmayacak” diye bir bilgi-belge yoksa; Cumhur İttifakı'nın Çankırı aday adayı ve duyarlı bir vatandaş olarak Sayın Cumhurbaşkanı'nı ve Genel başkanım Sn.Devlet Bahçeli’yi “YALANCILIK ve DÖNEKLİKLE” itham ederek itibarsızlaştırmaya çalıştığınız için Türkiye Cumhuriyeti Savcılarını göreve davet ediyorum.

Eyyyyy Çankırılı titre ve kendine gel!!!

Türkiye’nin neresinde yaşarsan yaşa...

Kendi HEVA ve HEVESLERİ için seni korkutmaya, incitmeye, sindirmeye çalışan CAHİLLER'e fırsat verme.

Kendi saltanatları için Çankırı’yı heba etmelerine göz yumma.

Yedi düvel ve tüm İslam coğrafyasının...

Kökleri Ergenekon'a dayanan davamızın Genel Başkanı'nın güvenini kazanıp duasına giren Cumhurbaşkanımıza inanıp, güvenmeye devam et. 

Söz sözdür...

Söz namustur...

31 Mart “İttifak ruhunu yok sayıp, kendi çıkarları için halkı tehdit edenlerden, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız'a hakaret edenlerden kurtulmanın, daha da önemlisi; Donu düşük'ten, ihaleci'den, tetikçi'den, sürmeli'den, buçukcu'dan, katçı'dan, tacizci'den, adamcılık yapanlardan, sana tepeden bakıp seni hor görenlerden, karını kızını taciz edenlerden, karşılıklı dosya ve ayıp biriktirip duruma göre piyasaya sürüp bizi işle değil dedikodu ve kavga ile meşgul edenlerden ÇANKIRI'NIN NAMUSUNU TEMİZLEME GÜNÜDÜR...

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.