Hatice Yakar: MHP erkeklerin partisi!

Hatice Yakar: MHP erkeklerin partisi!

MHP Çankırı Belediye Meclis Üyesi ve aynı zamanda MHP Çankırı İl Kadın Kolları Başkanı

Hatice Yakar, MHP’nin erkeklerin partisi olduğunu dile getirdi.

"Çözülen ülke Türkiye" konulu konferans için Çankırı'ya gelen ve bir dizi ziyaretlerde bulunan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara milletvekili Ahmet Deniz Bölükbaşı, MHP İl Başkanlığını ziyaret ederek partililerle bir araya geldi. Ziyaret sırasında partinin Çankırı’daki konumu ve çalışmaları hakkında bilgi alan Bölükbaşı, MHP Kadın Kolları Başkanı ve aynı zamanda Belediye Meclis üyesi olan Hatice Yakar’a “Kadın kollarının çalışması nasıl gidiyor?” diye sordu.

Genel Başkan Yardımcısı Bölükbaşı'nın sorduğu soruya Belediye Meclis Üyesi Yakar, “Yönetimdeki bayanlar iyi çalışıyor, ama yetersiz. MHP şu anda erkeklerin partisi durumunda. Eğer beyler hanımlarını partiye getirirse daha iyi olacak. Eşini şu an partiye getiremeyen yarın seçim sandığına asla götüremez. Beyler bu konuda bizlere daha fazla yardımcı ve duyarlı olmalı” diyerek salonda bulunan partililere ince bir mesaj verdi.

"Eski Ülkücüyüm" sözüne Bölükbaşı benzetmesi!
Öte yandan Çankırı ziyaretleri içerisinde Ticaret ve Sanayi Odası’nda oda başkanları ile bir araya gelen A. Deniz Bölükbaşı, son günlerde gündemde olan “Ben eskiden ülkücüydüm” sözlerine atıfta bulunarak “Bu sözler, teşbihte hata olmasın, kötü yola düşmüş kadınların ‘Ben eskiden ev hanımıydım’ demesi gibi bir şey” dedi. (Kaynak: Karatekin gazetesi)
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler