HAYRET! Nihayet İddaa kuponlarında yer alabildik!

HAYRET! Nihayet İddaa kuponlarında yer alabildik!

Çankırı Belediyespor, uzun süreden sonra nihayet bu haftaki Kırşehirspor maçı ile

İddaa bültenine girdi. En son 7 Ekim 2009 tarihinde deplasmanda oynadığımız ve 4-0’lık mağlubiyetimizle sonuçlanan Karsspor maçında İddaa kuponlarında yer alan Çankırı Belediyespor, yaklaşık 5 ay gibi uzun bir aradan sonra bu haftaki Kırşehirspor maçı ile kuponlarda yer aldı.

KULÜBÜN ZARARI ÇOK BÜYÜK!
Grubumuzda en fazla İddaa bültenine girmesiyle bilinen Pursaklarspor’la (15 kez), bugüne kadar sadece 3 kez girebilen Çankırı Belediyespor arasında tam 12 maçlık fark var. Ve İddaa’nın iç yasasına göre her takım eşit sayıda bültene girmek zorunda! Çankırı Belediyespor’un geriye kalan 10 maçının da bültenlere gireceğini varsaysak bile, aradaki 12 maçı eşitleme şansımız bulunmuyor!

İDDAA'DAN EN FAZLA KAZANAN TAKIM: AKÇAABAT SEBATSPOR!
Grupta bugüne kadar 14 kez İddaaya giren Akçaabat Sebatspor, yaklaşık 850 bin TL isim hakkı payı aldı. Çankırı Belediyespor ise 3 kez girdiği İddaa'dan sadece 250 bin TL civarında bir gelir elde edebildi. Akçaabat Sebatspor’un aldığı parayla Çankırı Belediyespor’un aldığı para arasında tam 600 bin TL fark var! Yine kalan 10 maçın tamamında İddaa bültenine girdiğimizi varsayarsak,  bu sezon süresince İddaa’dan aldığımız para 650 bin TL’de kalacak! Çünkü İddaa yönetimi maç gelirlerini sabitledi. 2. lig takımları bültene girdikleri her maç başına 40 bin TL para alıyorlar. Yani hem sayısal hem de parasal olarak, bu sezon eşitliğin sağlanması mümkün görünmüyor!

KIRŞEHİRSPOR MAÇINDA FAVORİ ÇANKIRI BELEDİYESPOR!
Uzun süre sonra bu haftaki bültenine alan İddaa yönetimi, pazar günü Kırşehirspor ile oynayacağımız karşılaşmada favori olarak Çankırı Belediyespor'u gösterdi. Çankırı Belediyespor'un galibiyetine 1.40 gibi düşük bir oran veren İddaa; beraberliğe 3.40, Kırşehirspor'un galibiyetine ise 4.10 verdi. İddaa, bu haftaki maçta Kırşehirspor’un maçı galip veya berabere bitireceği iki ihtimale dahi 1.86 gibi yüksek bir oran verdi.
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler