Kınıklıoğlu ve Bukan da taraftar kartı sahibi oldu!

Kınıklıoğlu ve Bukan da "taraftar kartı" sahibi oldu!

“5000 yaren el ele, BankAsya 1. Lige” Taraftar Kart kampanyası çerçevesinde

TBMM’de Çankırı milletvekillerini ziyaret eden Çankırı Belediyespor Kulübü Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Ak Parti Çankırı milletvekili Suat Kınıklıoğlu ve MHP Milletvekili Ahmet Bukan'ı da ziyaret ederek “taraftar kartlarını”nı kendilerine elden verdiler.

23 Mart Salı günü TBMM’de gerçekleşen her iki görüşme hayli sıcak bir ortamda geçti.

AK Parti Çankırı Milletvekili Suat Kınıklıoğlu Çankırı Belediyesi Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Sevda Karaali Şireci ve Yönetim Kurulu Üyelerini 23 Mart Salı günü TBMM’deki odasında kabul etti.

ANKARAGÜCÜ İLE DOSTLUK MAÇI YAPALIM...
Milletvekili Kınıklıoğlu, Sezonun ortasında kapsamlı değişiklikten geçen Çankırı Belediyespor takımının bugünkü aşamaya gelmesinin büyük bir başarı olduğunu belirterek “Maçlarda alınan skordan öte iyi bir futbol oynamak ve taraftara keyifli bir maç izletebilmek önemli. Gördüğüm kadarıyla Çankırı Belediyespor şu anda bu havayı yakaladı. Çankırı’mız seyirci modundan taraftar profiline geçti. Memleketimin takımının her zaman en iyi yerlerde olmasını istiyorum. İnşallah takımımız da daha iyi yerlere gelecek.” dedi.

Gençlerbirliği genç takımda futbol oynadığı dönemden bahseden Kınıklıoğlu, “Ben hem Ankaragücü hem Çankırı Belediyespor taraftarıyım. Önümüzdeki sezon Çankırı Belediyespor takımını Ankara’ya getirip Ankaragücü ile bir dostluk maçı oynamasını istiyorum" dedi. Kınıklıoğlu ayrıca programının müsait olması halinde önümüzdeki haftalarda Kırşehir’de oynanacak maça gelmek istediğini belirtti.

Kulüp Başkanı Sevda Karaali Şireci ise, hedeflerinin 5 yıl sonra profesyonel takımlara futbolcu transferini gerçekleştirebilmek olduğunu belirterek “Önümüzdeki sene Haziran ayında genç yaş gruplarına ilişkin seçmeler olacak. Seçmeler sonucunda başarılı olan çocuklar takımın alt yapısında eğitilecek ve okul dahil tüm masraflarının Çankırı Belediye Spor Kulübü tarafından karşılanacak” dedi.

İKİNCİ ZİYARET
AHMET BUKAN'A...
SİZLERİ KUTLUYORUM

Kulüp Başkanı Sevda Karaali Şireci ’nin başkanlığında milletvekili Ahmet Bukan’ın makamında yapılan görüşmede kendisine kulübün içinde bulunduğu durumla ilgili bilgi aktaran Başkan Şireci’ye, milletvekili Bukan da, kulübü 2. Amatör kümeden 2’nci lige çıkıncaya kadar yaşanan süreçte yaşananılan zorlukları aktardı.

Bukan “Bütün bunları yakından yaşamış ve bilen birisi olarak Çankırı’nın tek profesyonel takımı olan Çankırı Belediyespor’u bugünkü konumunu muhafaza edebilmesi ile birlikte daha da ileriye götürebilmek amacıyla yapılacak bütün çalışmalara geçmişte olduğu gibi bugün de milletvekili olarak üzerime hangi görev düşüyorsa yerine getirmeye hazırım” dedi.

“Çankırı Belediyespor’un içinde bulunduğu kısır çekişmelerle daha da yıpratılmasının kimseye fayda sağlamayacak. Bugün için yapılması gereken takıma sahip çıkmak ve onu desteklemek gerekiyor. Bu yapıldığı takdirde, bizler birlikte hareket ettiğimiz zaman başarı yakalanacak. Oldukça zor ve sıkıntılı bir dönemde böylesi bir görevi üstlendiğiniz için sizleri şahsım adına kutlamak istiyorum” diyen MHP milletvekili Ahmet Bukan Başkan Şireci’ye “yanınızdayım” mesajını verdi. Başkan Şireci de milletvekili Bukan’ın bu yaklaşımından oldukça mutlu olduğunu belirterek kendisine taraftar kartını teslim ederek “Geçmiş deneyim ve tecrübelerinizden yararlanmak isteriz. Desteğiniz için de ayrıca mutluluk duyduk” ifadesinde bulundu.
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler