Osman Karadeniz, Esnaf Odası başkanlığına aday!

Osman Karadeniz, Esnaf Odası başkanlığına aday!

Çankırı esnafını bugünlerde seçim heyecanı sardı. Başta Şoförler Odası olmak üzere

seçim yapacak odalar arasında olan Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimlerinde mevcut Oda Başkanı İbrahim Şenbayram’dan sonra ikinci aday, Çankırı esnafının yakından tanıdığı bir isim olan Osman Karadeniz oldu.

Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçiminin belirlenen takvime göre 1 Ocak Cuma günü yapılması kararlaştırılan seçimin, yeterli çoğunluk sağlanamayacağı düşüncesi ile büyük bir olasılıkla 9 Ocak Cumartesi gününe sarkacağı şimdiden konuşulan seçimler öncesinde Çankırı esnafı oldukça hareketli günler geçiriyor.

Çankırı esnafı bugünlerde yeni yıl alışverişi ile birlikte esnaf odalarına aday olanların yoğun ziyaretleri ile de karşılaşıyor. Adayların ekipler halinde gerçekleştirdikleri esnaf ziyaretlerinde kendilerine destek aramakla birlikte, göreve seçildiklerinde gerçekleştirecekleri hizmetleri de esnafla paylaşıyorlar.

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel kuruluna deneyimli bir kadro ile “başkan adayı” olduğunu açıklayan Osman Karadeniz, “Ben ve yönetim kurulu olarak oluşturduğumuz isimlerle birlikte Çankırı Esnaf ve Sanatkarlar Odasının yapılacak olan kongresinde yönetime talibiz. Çankırı esnafının bugün için yaşadığı sorunları çok iyi biliyor ve bu sorunların çözümü için esnafımızla birlikte bir dayanışma içerisine girerek, sorunların çözümünde onların da düşüncelerini alarak çözümler üreteceğiz. Yılların getirmiş olduğu birikmiş sorunların çözümü konusunda Esnaf Odalarında kan değişiminin gerekli olduğu kaçınılmaz. Böylesine birikmiş ve kronikleşmiş sorunları ancak ve ancak yeni yönetimler ve yeni heyecanlar çözebilir. Bu düşünce doğrultusunda ben ve yönetim kurulunda görev alacak arkadaşlarımla birlikte hiçbir kişi ve grubun adayı olmadan, sadece ve sadece esnafımızın desteklediği bir başkan adayı olarak seçimlere giriyoruz” dedi.
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler