Satürn retrosu bitiyor, bulutlar kalkıyor...

Yeni bir haftadan herkese merhaba. Bu hafta, 12 Ekim Salı günü Satürn’ün düz hareketine geçmesiyle ve özelikle haftanın ikinci yarısında Jüpiter’in de destek açılarıyla hızlanmaya ve ilerlemeye başlayabileceğiz. Bir süredir tıkanıklık yaşadığımız, çözümsüz kalan konularda, Merkür’ün hala Retro harekette olmasına rağmen, ilerleme sağlayabiliriz.

Haftanın ilk günü, 11 Ekim Pazartesi günü Ay tüm gün boşlukta olacak ve Satürn de ileri hareketine geçmeden önce ‘durağan’ pozisyonda olacak. Başlangıçlar ve yeni girişimler için, ‘yeni’ herhangi bir şey için uygun değil. Anlaşmalar, sözleşmeler ve otorite figürleriyle görüşmeleri salı günü ve devamındaki günlere ertelemek daha faydalı olacaktır. Pazartesi günü yarım kalan işlere odaklanıp rölantide kalmalı. Bel veya iskelet sistemiyle ilgili ağrılar olursa endişe etmeyin, salı günü ve devamında düzelebilir.

12 Ekim Salı günü Satürn retrosu bitiyor ve düz hareketine geçiyor. Genel olarak sorumluluklarımız ve iş hayatımızla ilgili ilerleme kaydedebileceğimiz, hızlanabileceğimiz bir döneme giriyoruz. Özellikle Kova ve Oğlak burçları için faydalar ve çözümler getirecektir. Natal haritamızda Kova burcu hangi evimizde ise o ev konularındaki gecikmeler, tıkanıklıklar için çözümler gelecektir.

12 Ekim Salı ve 13 Ekim Çarşamba ve 14 Ekim Perşembe günleri, hem Güneş/Juno etkileşimi hem de Venüs Satürn olumlu açısı ilişkiler ve ortaklıklar adına oldukça destekleyici etkiler barındırıyor. Var olan ilişkilerdeki sorunları çözmek adına veya evlilik kararı almak, ilişkiyi ileriye taşımak adına değerlendirilebilir. Bazı kişiler için yeni tanışmalar, yeni birliktelikler ve aşk fırsatları getirebilir. Aynı zamanda ekonomik ve parasal girişimleriniz için de 13 Ekim Çarşamba gününü değerlendirebilirsiniz.

  15 Ekim Cuma ve 16 Ekim Cumartesi günleri son derece şanslı günler. Güneş Jüpiter olumlu etkileşimi ve Mars’ın da Juno ile etkileşimi devrede olacak. Hem ilişkiler açısından olumlu gelişmelerin, fırsatların, şansların olabileceğini hem de var olan sorunlarımız konusunda şifa ve destek bulabileceğimizi gösteriyor. Kendimizi daha iyimser, daha umutlu, daha neşeli hissedebiliriz.

  17 Ekim günü ise çok iyi yönetilmesi gereken bir gün. Özellikle hayatımızdaki güçlü kişilerle, otorite figürleriyle iletişimde dikkat etmemiz, özenli olmamız gereken bir gün. Kendimizi ifade ederken kelimeleri iyi seçmeli, öfkemizi kontrol etmeli, olmuyorsa da çok zorlamamalı. Minik meseleler büyük problemlere dönüşebilir.

İhtiyacımız olan tüm fırsatları değerlendirebileceğimiz bir hafta diliyorum.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.