SON DAKİKA! Firari kızlar Ankarada  polise teslim oldu!

SON DAKİKA! Firari kızlar Ankara'da polise teslim oldu!

Cuma günü Çankırı'dan firar eden 3 lise öğrencisi dün gece

Ankara'da polise teslim oldular. 80. Yıl Cumhuriyet Lisesinden T.T ve T.Ö ile Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi 10. sınıf öğrencisi C.Ç'nin ceplerindeki paraları bitince 5 gündür sürdürdükleri "macera" da mutlu sonla tamamlandı.

Sözcü18.com haber merkezinin edindiği bilgilere göre dün (22 Aralık 2009) saat 21.00 sularında Ankara Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şubeye giden "3 kafadar" kendilerinin Çankırı'daki ailelerinden habersiz Ankara'da bulunduklarını ve paralarının bitmesi ile birlikte ailelerinin yanına dönmek istediklerini belirttiler. Ankara Emniyetinin başta Çankırı Emniyeti ve kız öğrencilerin ailelerini aramasıyla birlikte başlayan süreç, T.T., T.Ö ve C.Ç'nin Çankırı'ya polis nezaretinde ulaştırılmalarıyla mutlu sonla bitti.

Üç kafadar ailelerinden ve okuldan firarları ile ilgili olarak verdikleri ifadelerde "yaşadıklarımız sadece merak duygusundan kaynaklandı" diyerek Cuma gününden bu yana yaşanılanları bir "macera" olarak hatırlayacaklarını dile getirdiler. T.T., T.Ö. ve C.Ç ailelerine teslim edildiler ve bugün de eğitim aldıkları okullarına devam edecekleri öğrenildi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler